wmaraci reklam

Yeni Site Yaptırmak İçin Proje Dökümanı İsteniyor Yardım.

3 Mesajlar 519 Okunma
wmaraci reklam

yorumex yorumex Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 32 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar bir web sitesi yaptırıcam firma proje dökümanı göndermemi istiyor nasıl yapacağımı bilmiyorum yardım edebilirmisiniz teşekkürler

wmaraci
reklam

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Proje dökümü dediği şey, projenin detaylandırılmış halini istiyorlar sizden. Hani şu tarz ek özellikler istiyorum gibi. Mesela şuaralar ilgilendiğim kendi projemle ilgili dökümü şu şekilde yapmıştım ben. İlk olarak wordde sistemin ana özelliklerini listeledim. Sitenin asıl amacını yani. Ondan sonra ise istediğim ek özellikleri maddelendirmiştim.

yorumex yorumex Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 32 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

Melek adlı üyeden alıntı

Proje dökümü dediği şey, projenin detaylandırılmış halini istiyorlar sizden. Hani şu tarz ek özellikler istiyorum gibi. Mesela şuaralar ilgilendiğim kendi projemle ilgili dökümü şu şekilde yapmıştım ben. İlk olarak wordde sistemin ana özelliklerini listeledim. Sitenin asıl amacını yani. Ondan sonra ise istediğim ek özellikleri maddelendirmiştim.

arkadaşım yazımda belirtmeyi unutmuşum. ben firmalarla sitenin tam anlamıyla yapılabilirliliği konusunda anlaşma yapmadan projemi detaylı açıklamak istemiyorum örnek site gönderiyorum ama yinede proje dökümanı diye diretiyorlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al