wmaraci reklam

Yeni Uygulama Bitti - Spotify ve YouTube Hiç Bu Kadar Senkronize Olmamıştı!

20 Mesajlar 1.806 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TurkeyDesign TurkeyDesign WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mobil Uygulama ve Web Tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 68 / 58
  • Ticaret 1, (%100)
Uzun zamandır yeni uygulamanın görünümü ve tasarımı üzerinde çalışıyordum ve sonunda bitti. Başlıkta da bahsettiğim üzere Spotify ve YouTube'un gücü tek bir uygulamada birleşti.

Genel olarak özellikleri;

1. Spotify2nin hemen hemen tüm ana özellikleri kullanılıyor.

2. Spotitify'nin mood, liste, sanatçı, müzik ve albüm bilgilerini anında güncel olarak yansıtabilmektedir.

3. Spotify üzerinden en güncel müzik, albüm ve sanatçı bilgileri

4. Detaylı olarak sanatçı ve müzik arama

5. 21 ülke ve dil desteği

6. Telefon dili ne ise anında uygulama dili de değişmelte ve tüm bilgiler bulunulan ülkeye göre otomatik sıralanmaktadır. Örneğin kişi Fransa'da yaşıyor ve telefon dili Fransızca ise tüm içerik Fransızca olup tüm bilgiler Fransa ülkesine göre şekillenmektedir.

7. YouTube üzerinden video arama ve trend müzik, oyun, film, haber ve video listeleri

8. Yine aynı şekilde Telefon dili ve konumu ne ise YouTube içerikleri o ülke ve dile göre içerikleri otomatik listelemekte

9. Şık ve kullanıcıyı sıkmayan, kafasını karıştırmayan kolay kullanım sunan tasarım

10. Anında müzik ve videoları indirebilme özelliği

11. Arama geçmişi sayesinde eski aranılan popüler arama kayıtları

12. Gece/Gündüz modu ve tema ana rengini değiştirme imkanı

13. Tüm site istatistiklerini anlık olarak görme imkanı (Toplam müzik, sanatçı ve albüm sayısı.)

14. Ve daha bir çok eşsiz özellikler....

Yorum ve fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim...

Uygulama Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstrdesign.moodmusic

Ekran Görünümleri

wmaraci
reklam

DiyarAkengin DiyarAkengin Allah var, Allah yâr! Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster >Front-end Developer
  • Konum Şırnak
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
Zehir gibi maşallah allah bol kazançlar versin hocam Uygulamanızın web sitesini de kurup Web sitede de Mp3 çevirme Youtube Video - Müzik indirme gibi özellikleri kullanıp markalaşmaya gitmelisiniz çünkü uygulamanın içerikleri çok zengin :)
TurkeyDesign

kişi bu mesajı beğendi.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına.” /Mevlana/

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Tebrik ederim gerçekten örnek gösterilmesi gereken bir çalışma olmuş. Bence ciddi gelecek vaad ediyor
TurkeyDesign

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 68 / 58
  • Ticaret 1, (%100)

DiyarAkengin adlı üyeden alıntı

Zehir gibi maşallah allah bol kazançlar versin hocam Uygulamanızın web sitesini de kurup Web sitede de Mp3 çevirme Youtube Video - Müzik indirme gibi özellikleri kullanıp markalaşmaya gitmelisiniz çünkü uygulamanın içerikleri çok zengin :)

Teşekkür ederim güzel düşünceniz için. Mp3 sitesi var ve tüm içerikleri oradan çekiyorum ama markalaşacak isimde değil. Sadece hit kazanmak ve uygulamayı tanıtma açısından kurmuştum.

https://mp3indir.fun - Tüm içerikler bu siteden uygulamaya aktarılıyor ve şuana kadar 30 GB veritabanı oluştu zira tüm verileri anlık ve düzenli spotify'den kendi siteme aktarıyorum. Umarım dediğiniz gibi ileride bu uygulama tutarsa dedikleriniz olabilir :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 68 / 58
  • Ticaret 1, (%100)

tolhur adlı üyeden alıntı

Tebrik ederim gerçekten örnek gösterilmesi gereken bir çalışma olmuş. Bence ciddi gelecek vaad ediyor

Teşekkür ederim bu güzel yorumunuz için. Şuan eksik yanları var ve daha çok üzerinde çalışıyorum. Umarım bir geleceği olur diye umut ediyorum.

Erenakgozzz Erenakgozzz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Çok başarılı gözüküyor abi başıralar. Özel değilse hangi programlama dilini kullanarak yaptığını öğrenebilir miyim?
TurkeyDesign

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 68 / 58
  • Ticaret 1, (%100)

Erenakgozzz adlı üyeden alıntı

Çok başarılı gözüküyor abi başıralar. Özel değilse hangi programlama dilini kullanarak yaptığını öğrenebilir miyim?

Özel freamwork, ajax, php ve jquery ile kodlandı ve bu kodlamalar uygulama içine gömüldü Android Studio ile...

Şuan için müzikleri dinlemek mümkün değil sadece indirebiliyorsun ki asıl amacı da indirme üzerine olmasına rağmen uygulamanın ana kodlamasına gömülü bir player tasarımı yapıyorum kullanıcılar kendi listelerini oluşturup müzik dinlemesi için ve dinlediği müziği arabada veya diğer cihazlar ile eşleştirip dinlemeleri için.

Bu biraz zaman alacak ama olduğunda spotify'den veya fizy'den bir farkı kalmayacak. İçerik olarak 30 milyon müziğe ulaştık sayılır bunu değerlendirmek gerek :) :)

mertbilgin mertbilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 59 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
Ios’a Ne zaman gelir
TurkeyDesign

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 68 / 58
  • Ticaret 1, (%100)

mertbilgin adlı üyeden alıntı

Ios’a Ne zaman gelir

IOS malesef bu tür uygulamarı kabul etmiyor. Bir kaç denemem olmuştu hatta tasarım ve kodlama bitmişti lakin yükledikten sonra kaldırıldı. Sanırım IOS'un da iTunes gibi ücretli bir uygulaması olduğu için kendinden hariç ve yasal olmayan müzik servislerini kabul etmiyor. Ama IOS üzerinde de çalışmalarım sürüyor. Tekrar deneyeceğim farklı yöntemler ile.
mertbilgin

kişi bu mesajı beğendi.

ercanturqut94 ercanturqut94 Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek app developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 26 / 8
  • Ticaret 3, (%100)

TurkeyDesign adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim güzel düşünceniz için. Mp3 sitesi var ve tüm içerikleri oradan çekiyorum ama markalaşacak isimde değil. Sadece hit kazanmak ve uygulamayı tanıtma açısından kurmuştum.

https://mp3indir.fun - Tüm içerikler bu siteden uygulamaya aktarılıyor ve şuana kadar 30 GB veritabanı oluştu zira tüm verileri anlık ve düzenli spotify'den kendi siteme aktarıyorum. Umarım dediğiniz gibi ileride bu uygulama tutarsa dedikleriniz olabilir :)

sanatçılar dava açarsa ne yapacaksınız :) tazminat davaları vs.
TurkeyDesign

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al