wmaraci reklam

Yeni yasa ile film sitelerinin akibeti nedir?

7 Mesajlar 764 Okunma
wmaraci reklam

undefined undefined Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Social Media Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 26 / 49
  • Ticaret 5, (%100)
Yeni Yasa ile film sitelerinin akibeti nedir arkadaşlar.Film sitesi acmayı düşünüyoruzda.

wmaraci
reklam

hgtucel hgtucel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 111 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Neyin ne olacağı belli değil. Ama önceki kadar rahat olmayacağımız kesin. Hiti yüksek film site sahipleri kara kara düşünüyor şimdi. Size tavsiyem hiç açmadan vazgeçin.

www.hgtucel.com - www.neyapilmali.com

demirkurt94 demirkurt94 www.BizimSMS.Mobi Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bizim SMS
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 133 / 143
  • Ticaret 114, (%99)
ya bizim ülkemiz öyle bir ülkeki uyanığı çok. para basarlar her türlü hologram şu bu vs vs kesinlikle sahtesi olmayacak şekilde ama nafile ki paralar piyasaya sürülmeden sahtesi çıkıyor nerdeyse :D :( bu film durumu da böyle olur . en en yeni yasal olarak taksitle telefon satılamayacak dendi. uyanık vatandaşım esnafım telefon kılıfını yüksek fiyattan satıp telefonu 10-15 tl ye yanında hediye veriyor. 12 ay kılıf taksidi ödüyorsun :D SİZİN SORUNUNUZ DA YAKIN ZAMANDA AŞILIR BİZİM MİLLET ÖYLE DVD YE GİDİPTE PARA VERMEZ KORSAN DVD YE PARA VERMEK İSTEMİYOR MİLLET İNTERNETTEN İZLİYOR YANİ...

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Az önce bir arkadaşımın Blogger blogspot sitesine girdiğimde bu uyarıyla karşılaştım. :)

Bu Blog, olası Blogger Hizmet Şartları ihlalleri nedeniyle gözden geçiriliyor ve yalnızca yazarlara açık

Anlaşılan işlemlere başlandı. :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 26 / 49
  • Ticaret 5, (%100)

demirkurt94 adlı üyeden alıntı

ya bizim ülkemiz öyle bir ülkeki uyanığı çok. para basarlar her türlü hologram şu bu vs vs kesinlikle sahtesi olmayacak şekilde ama nafile ki paralar piyasaya sürülmeden sahtesi çıkıyor nerdeyse :D :( bu film durumu da böyle olur . en en yeni yasal olarak taksitle telefon satılamayacak dendi. uyanık vatandaşım esnafım telefon kılıfını yüksek fiyattan satıp telefonu 10-15 tl ye yanında hediye veriyor. 12 ay kılıf taksidi ödüyorsun :D SİZİN SORUNUNUZ DA YAKIN ZAMANDA AŞILIR BİZİM MİLLET ÖYLE DVD YE GİDİPTE PARA VERMEZ KORSAN DVD YE PARA VERMEK İSTEMİYOR MİLLET İNTERNETTEN İZLİYOR YANİ...

yaa kardeşim geliyosun bilmeden konuşuyorsun millet yiyecek ekmek bulamıyor bu ülkede her hafta 10 tl sinemaya verse nasıl geçinecek ? Madem korsan istemiyorlar 5 tl yapsınlar bileti milleti kazıklamayı bilyiolar maç yayını olmuş 100 tl neyse sanki stadda izliyosun böyle olduğu sürece korsan engellenemz ve bunun adıda korsan olmaz !

demirkurt94 demirkurt94 www.BizimSMS.Mobi Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bizim SMS
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 133 / 143
  • Ticaret 114, (%99)

undefined adlı üyeden alıntı

yaa kardeşim geliyosun bilmeden konuşuyorsun millet yiyecek ekmek bulamıyor bu ülkede her hafta 10 tl sinemaya verse nasıl geçinecek ? Madem korsan istemiyorlar 5 tl yapsınlar bileti milleti kazıklamayı bilyiolar maç yayını olmuş 100 tl neyse sanki stadda izliyosun böyle olduğu sürece korsan engellenemz ve bunun adıda korsan olmaz !

ARKADAŞIM sen epey dolmuşsun anlıyorum seni. ben tutupta orjinal dvd alınsın demedim. böylesine fahiş fiyatlarla ben de alamıyorum bir program lisansı bilmem kaç tl bir oyun he keza filmler filmde mi izleyemeyeceğiz. korsan durumu olmasın isterim ancak fiyatlar benimde hoşuma gitmiyor. film sitelerine bir çözüm bulur dedim benim milletim. aynı şeyleri düşünürken zıt kutuplarda kalmayalım ...

• Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 26 / 49
  • Ticaret 5, (%100)

demirkurt94 adlı üyeden alıntı

ARKADAŞIM sen epey dolmuşsun anlıyorum seni. ben tutupta orjinal dvd alınsın demedim. böylesine fahiş fiyatlarla ben de alamıyorum bir program lisansı bilmem kaç tl bir oyun he keza filmler filmde mi izleyemeyeceğiz. korsan durumu olmasın isterim ancak fiyatlar benimde hoşuma gitmiyor. film sitelerine bir çözüm bulur dedim benim milletim. aynı şeyleri düşünürken zıt kutuplarda kalmayalım ...

pardon hocam TÜRKİYE'nin kanayan yarası bu durum vatandaş maç izleyemeyecekse ,film izleyemeyecekse ne anlamı var sanatın sporun.
demirkurt94

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al