wmaraci reklam

Yıllar Sonra İlk Blogger Deneyimim!

10 Mesajlar 648 Okunma
wmaraci reklam

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Yazıya başlamadan önce link kasma,reklam vb konu baltalayacak arkadaşları uyarayım eğer böyle bir niyetim olsa tanıtım kısmına yazardım olur biterdi ben sadece başımdan geçenleri anlatmak istiyorum o kadar :)

Her gün olduğu gibi bu günde forumda gezinirken Tarih Sitesi için Blogger Teması adlı bir konu gördüm, bende merak var o konuda bir şey öneremeyecek olsamda konuya girip önerilen temaları incelerim girdim inceledim.

Arkadaşın biri bu mesajı atmış baktım temaya sonra dedim ki yahu geçen de APK teması görmüştüm artık blogger'a içim ısınıyor ha dedim. Anlayacığınız temaya bayıldım. ( Arkadaşa da çok teşekkür ederim :') ) Zargana

Sonra temayı incelerken yıllar yıllar önce 13-14 yaşlarımda iken 1-2 blog açıp devam ettirmediğim blogger'da denemek istedim. İndirdim xml dosyasını ve google hesabım ile yıllar sonra ilk defa bir blog açtım. Önceki amaç temayı denemekti tabi..

Eee yıllar geçmiş kullanmayalı ki o zamanlar da iyi bilmezdim, blogger zorladı biraz. Fakat bizim sektörde mantık hep aynıdır zaten ee birazcıcık da kod bilgin olsun yeter. Başladım düzenlemeye. Elimden geldiği kadar türkçeleştirdim döküman dosyasını okuyup neyi nasıl yapacağımı öğrendim derken bi bakı verdim şuanki .com domainli wordpress alt yapılı sitelerimden bile daha güzel oldu.

Gooyge ( Guuygi )

Dedim bir de logo yapalım şuna, klavyeden rastgele basıp aldığım blogger domainine logo yapıp bir de onu marjinalleştirdim ya daha ölsemde gam yemem.

Öğlen bir hevesle merak ettiğim için düzenlediğim tema akşam oldu angelina. Dedim sağdan soldan 2-3 makale ödün(ç)alalım bir de öyle nasıl görünüyor bakalım.

İşte bu gün ki maceram buydu sonu ise şu: https:// gooyge.blog spot.com.tr aman link vermeyelim de baltacılar şey etmesin.

Efendime söyleyeyim ben ön yargının kötü bir şey old. bir kez daha anladım. Wordpress varken blogger da neymiş derdim ve küçümserdim. Hala Wordpress gönlümün efendisi tabi hala bir tutamam onları fakat blogger'ın da yapabildiklerini görünce bir kanım ısındı valla.

Son olarak da sizden şuan kara kara düşündüğüm konuda yardım isteyeceğim. Sizce devam etmelimiyim ? Tabi çooooooook büyüyemez biliyorum hele ki free bir tema ile fakat diyorum ki büyürse bir domain çakar sonra da temayı lisanslarız pro sürümüne devam ederiz. Fakat bir yanımda diyor ki ee blogger alt yapılı bir site ne kadar büyür? Söz sizde sizce bu güzel Gooyge'ye ne yapmalıyım ?

sefacandemir.com.tr
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Darknet Darknet Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1108
  • Beğeniler 125 / 293
  • Ticaret 25, (%100)
blogger kullanıyorum, sınırsız trafikli host bedava, alan adı al ve makyajı düzgün yap hepsi bu. tek sıkıntı eklentisi wp kadar geniş değil. tema olarak yine wp'yle yarışır. :) sonuç : ölümüne blogger ULAN :D

• Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Darknet Vallaha bilemiyorum şuan kanım kaynıyor kerataya :D

sefacandemir.com.tr

• Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1108
  • Beğeniler 125 / 293
  • Ticaret 25, (%100)
ironsoft imzamdaki siteyi incele blogger :)

wmaraci

• Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Darknet zaten hemen incelemiştim :) Aslında sektörün çok güzel belli ki severek yapıyorsun işin de iyi fakat benden tavsiye temanı daha güzel seçebilir (düzenleyebilirsin) :) Tema dışında harika bir iş :)

sefacandemir.com.tr

• Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1108
  • Beğeniler 125 / 293
  • Ticaret 25, (%100)
ironsoft temayı değiştireli 1 ay bile olmadı ben beğeniyorum aslında, sade kolay ve basit bi yapısı var :) mobil'i çok iyi ve seo puanı yüksek :)

• Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Darknet mutluysan sorun yok :)

sefacandemir.com.tr

• Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1108
  • Beğeniler 125 / 293
  • Ticaret 25, (%100)
ironsoft zaten bloga yatırım bakıyorum, eğer yatırım alabilirsem wp tema kodlatacağım :D ahada sattım blogger'ı :D
SefaCanDemir

kişi bu mesajı beğendi.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Siteni inceledim tema çok hoş olmuş birde yorum yapayım dedim demez olaydım 10 tane google sayfası açıldı :) Saçını kazıtan ünlüler için tabiki Natalie Dormer 😉

• Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
turkojen34 Hadi ya değiştirelim olmazsa yorumu :) Yeniyim blogger da alışırız zamanla :D Natalie Dormer benimde favorim o listede :D

sefacandemir.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al