freelance iş ilanları

Yobit Borsası Gariplikler

4 Mesajlar 618 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)

Merhaba arkadaşlar konunun yerimi bilmiyorum fakat başıma gelen çok ilginç bir şeyi sizinle paylaşmak istiyorum. 25.05.2018 tarihinde adını daha önce hiç duymadığım bir coine yobitte 10 dolar değerinde bitcoin yatırdım ben yatırdığımda 0.00000013 seviyesinden 10.000 adet LIMBO satın aldım.

Daha sonrasında 0.00000001 seviyelerine kadar düştü bende 10 doları çöpe atmış gibi düşündüm unuttum gitti orada sonra da aklıma satış emri vermek geldi değeri 1 bitcoine ulaştığında satsın diye emir vedim.

Bu akşam baktım ki LIMBO cüzdan da gözükmüyor, hemen btc cüzdanına baktım 1 bitcoin de verilmemiş yani hem LIMBO yok hemde BİTCOİN yok. Şuan değeri baya fazla yükselmiş acaba ben yanlış mı görüyorum. Sizde inceleyip lütfen bir yorum yapar mısınız ?

wmaraci
reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Yobit'in bu tarz saçmalıklarını duymuştum fakat başıma gelmemişti hiç. İşlem geçmişine baktınız mı? En son BTC karşılığında bahsettiğiniz coinden aldıktan sonra ne gösteriyor işlem geçmişiniz?

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
kocakserdar7 , LIMBO cüzdanına girdiğimde 10.000 adet olduğu yazıyordu. İşlem geçmişinde de gözüküyordu hatta direk almıştım ses çıktı emir gerçekleşti yazdı baktım satın almışım hatta ben aldıktan sonra 10/1 düşmüştü.

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
Türk parasının ne kadar değer kaybettiğinin örneği. Önce dolar düşüyor sonra herkes cüzdanı boşaltıp satın alıyor, daha sonra bir icat çıkartıp sizden doları topluyorlar sonra o icat düşüşe geçiyor yine dolarları hemen satıyorlar sonra dolar yine çıkıyor sonra :D sonrası işte öyle :)

Ben hiç ılımlı bakmıyorum tamamen network sistemi diyorum ve türkiye'de yaşıyorsam dolara pek sıcak kalamıyorum..

Yinede anlamıyorum ama yorum yaptık bir bardak suda içe bilirsiniz :)
Private

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al