wmaraci reklam

Yol Yöntem Öneri... Hepsine Açığım

5 Mesajlar 724 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Herkese merhaba,
İngilizce bir seyahat bloğum var. Yazıları ben yazıyorum, tümüyle özgün. Görselleri de telife dikkat ederek alıyorum. Türkiye ve ara ara başka yerlerden öneriler sunuyorum.

Tumblr, Google Plus, Facebook ve Twitter'da paylaşım yapıyorum. Ayrıca bu PTC sitelerinden de FB ve Twitter ile paylaşılmasını sağlıyorum. (Paylaşanların jeton kazandığı olay)

Adsense'ye yetersiz içerik olayından ötürü bir türlü kabul edilmedim. Diğer yandan booking kullanıyorum ve bugüne kadar bir kez kullanıldı, ama ücreti ödeme eşiği olduğundan henüz alamadım.

Google, Bing, Yahoo, Yandex olayları tamam. Bugüne dek Bing ile 3-5 kişi anca geldi. Google'dan da çok ama çok az geliyor. 25 TL'lik bir Adwords yapmıştım.

Zamanında WmAracı'nda bile çekiliş düzenleyip Google'ın gözüne girmeye çalıştım, ama tutmadı. Şimdi sadece Google Gibi Getir diyorum, o kadar.

Blog bu: aroundturkeyandmore.blogspot.com

Önerebileceğiniz yöntemler nelerdir? Ne yaparsam Google hiti alır daha çok ve Adsense için ekstra bir şey yapmalı mıyım? Haftada 3-5 arası içerik yetersiz mi gelir?

Teşekkürler, iyi forumlar...

wmaraci
reklam

ishakorhan ishakorhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Lojistik Uzmanı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad I** O**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 14, (%100)
Üstat sitenizi sık kullanılanlara ekledim. Bundan sonra arada sıra girip içeriklerinizi inceleyeceğim ve vakit geçireceğim. Elinize sağlık çok güzel
nettebugun

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
ishakorhan çok teşekkür ederim, peki sizce google trafiği için yapabileceğim bir başka şey var mıdır?

ishakorhan ishakorhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Lojistik Uzmanı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad I** O**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 14, (%100)
Sayın hocam temayı biraz daha kullanışlı ve göze hitap eden bir hale eğer getirebilirseniz ve şu şekilde düşünüyorum ki; Tüm şehirlerle ilgili tanıtımları özgünleştirerek paylaşırsanız biraz daha toparlayabilir.
nettebugun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Anladım hocam, teşekkür ederim. Temayla ilgili bir şey yapabileceğimi sanmıyorum da, aşamalı olarak şehirleri ve ilçeleri ele almaya çalışacağım. Teşekkürler.. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al