freelance iş ilanları

Yönlendirmeyi yanlış yaptım

3 Mesajlar 475 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SenolK SenolK WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum ABD
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 362 / 281
  • Ticaret 11, (%100)
Blogger tabanlı sitemi farklı bir alan adına taşımak istedim eski alan adını ücretsiz bir hosta atıp 301 yönlendirmesi yaparak google webmaster tools dan alan adı taşıma işlemini tamamladım geri blogger a dönüp 301 yönlendirmesi yaptım sorun yoktu ki dün webmaster tools a bakana kadar tüm içerik bulunamadı hatası vermiş ve google sıralamaları düşmüş hemen adam akıllı bir hostinge taşıyıp 301 yönlendirmemi yaptım sizlere sorum şudur arkadaşlar 301 yönlendirme yapınca kısa süreli dalgalanmalarla atlatırlarken benim sıralamam da düşmüş oldu kendi hatam yüzünden sizce düzelecek midir?

wmaraci
reklam

tahsinyaman tahsinyaman WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Sistem Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 114 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam sıralaman düşmüş, ceza almamışsın. düzenli trafiği yakaladığın anda yükseliş olur. indelerin hiç sıralamaya girmemiş olsaydı o zaman biraz daha sıkıntılı olurdu .
SenolK

kişi bu mesajı beğendi.

SenolK SenolK WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum ABD
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 362 / 281
  • Ticaret 11, (%100)
tahsinyaman cevabınız için teşekkürler. Az önce kontrol ettiğimde eski domain yine sıralamadaki yerini almış durumda bana bir dezavantaj yaratmadı düzeldi geri fakat bana acı bir deneyim oldu şuan tek kalan indekslerin yeni domaine geçmesi kaldı :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al