lostyazilim

Yorumlarınız nedir?

3 Mesajlar 589 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)

Merhabalar,

2015 Şubat ayında büyük hevesle açtığım sosyal içerik platformu olan Bisosyal.net 'in üzerinden yaklaşık 1.5 yıl geçti. Bu süre zarfında ilk günkü hevesimle hergün düzenli olarak ilgilendim, yazarlarımızla yazılar yazdık. Bu 1.5 yıllık süreçte sitede yalnızca benim üyelik verdiğim yazarlar yazılar yazdı ve en sonunda siteyi tüm üyelere açmaya karar verdik. Bunun içinde yaklaşık 3 haftalık bir geliştirme periyodu sonunda sitemiz tüm üyelere açıldı.

Artık Bisosyal.net 'e üye olup yazılar yayınlayabilir ve yazı yazan başka profilleri takip edebilirsiniz. Ayrıca sitenin eksiklerini, değişmesi gerektiğini düşündüğünüz kısımları iletirseniz çok sevinirim.

Ayrıca sitede editör olup çeşitli imkanlardan faydalanmak isteyen ciddi arkadaşlar yazabilir. Yorumlarınızı bekliyorum.

cihaneken

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Sitenizin tasarımını ve geçişlerini beğendim. İçerikler eğlenceli duruyor ve kullanıcı kitlesi oluşturabilir. Fakat 1.5 sene içerisinde indexsiniz 1200 olması biraz az geldi. Düzenli günde 2 kayıt gönderilen sitelerde birkaç ay içersin de çok daha fazla oluyor. Sitemap'da bir sorun var mı gözden geçirin derim.

Sitenize herkesin kayıt göndermesi sitenizin kalitesini olumsuz etkileyebilir. Bir süre sonra istediğiniz gibi gitmez ise siteye kayıt göndermeyi kapatın derim.

Başarılarınızın devamını diliyorum.
AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

-

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Furkan Teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Hergün yazı yazılmadığı için index sayısı az. Toplam 200'e yakın yazı bulunuyor ve evet 1.5 yıllık bir site için az. Hergün içerik giremediğimiz için bu şekilde ama 2-3 ay içerisinde bu index katlanacak yeni yazarlarımız ile.

Evet herkesin kayıt olması bazen olumsuz etkileyebiliyor fakat kullanıcılara site içerisinde çeşitli opsiyonlar sunulduğu için çok fazla olumsuz etkilenmeyeceğini umuyorum. Teşekkür ederim tekrardan. :)
Furkan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al