freelance iş ilanları

Youtube Kanal Öneri

19 Mesajlar 2.359 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

krabat1453 krabat1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 5, (%100)
yaptım reisde türkçe oldugu ıcın pek ızlenmıyor

wmaraci
reklam

7T7 7T7 Gerçekçi Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Allah Ne Verdiyse
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 158 / 74
  • Ticaret 1, (%100)

FurkanOYMAK adlı üyeden alıntı

Ben seni anladım...
10-20 TL varsa. Domain al netinternetten .com 13-14 TL bir şey. Forum içinde sponsor hosting bul. Sonra uzman olduğun alanda blog aç. 2-3 Ay sonra reklamlardan , backlinklerden sağlam para kazanırsın. Fakat 2-3 ay boyunca para kazanmayı düşünme.
Sürekli kazandıkça portfoyunu geliştir tek site yerine birden çok siteden para gelsin.

Ben blog açalı 1 yıl olmuş daha hosting parasını kurtaramadım.(Günlük hit 1500) .Daha önce şansa başarılı olduğunuz durumları sanki normal birşeymiş gibi anlatmanız tuhaf. Bu devirde kim gerçekten özgün makale veya video hazırlıyor? Bahsedilmek istenen youtuber arkadaşlar başka içeriklerden kopya çekmiyormu sanıyorsunuz ? veya makale yazarları ? Bence olaya çok üst kısımdan bakıyorsunuz biraz daha detaylı düşünmeniz lazım
ResitCicek

kişi bu mesajı beğendi.

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)

7T7 adlı üyeden alıntı

Ben blog açalı 1 yıl olmuş daha hosting parasını kurtaramadım.(Günlük hit 1500) .Daha önce şansa başarılı olduğunuz durumları sanki normal birşeymiş gibi anlatmanız tuhaf. Bu devirde kim gerçekten özgün makale veya video hazırlıyor? Bahsedilmek istenen youtuber arkadaşlar başka içeriklerden kopya çekmiyormu sanıyorsunuz ? veya makale yazarları ? Bence olaya çok üst kısımdan bakıyorsunuz biraz daha detaylı düşünmeniz lazım

Anlattığım şeyler basit , demek ki siz kazanç elde etmesini beceremediniz.
7T7

kişi bu mesajı beğendi.

prestij

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Türkiye'de özgün youtuber bir elin parmaklarını geçmez zaten. İzlediğiniz o arkadaşlar yabancı Youtuberlar'ı taklit ediyorlar aynı yerli dizilerimiz gibi :D Blog konusuna hiç bulaşma Youtube'ta yapamadıysan blogta yapacağını sanmıyorum. Ayrıca Youtube'ta son zamanlarda bir kaç youtubera denk geliyorum yok erkek erkeğe öpüştüler, yok karıyı çıplak yakaladım gibi başlıklar atarak izlenme alıp para kazanıyorlar. Bunları yapacağına botla yap daha şerefli. Youtube'ta kararlıysan özgün içerik üretmeye bak mesela film önerileri blogum var çok isterdim youtube kanalı da açmayı ama işim başımdan aşkın. O konuya el atabilirsin film listeleri vs. yayınlayabilirsin.

Ek Olarak: FurkanOYMAK 3 ayda backlinkten öyle ahım şahım bir para kazanılabileceğini zannetmiyorum :D Bir de backlinkin de kriterleri var mesela titooya xyz backlink koymuşsun o siteye ziyaretçiler girip te baksa çıkıp giderler 12-25 yaş arasına hitap eden bloglara öyle linkler koymak ziyaretçini düşürür. Ama kişisel blog açıp ta ayda 40-50TL kazanabilir 2-3 ay sonra. O da hosting parasını karşılar.

wmaraci
wmaraci

7T7 7T7 Gerçekçi Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Allah Ne Verdiyse
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 158 / 74
  • Ticaret 1, (%100)

FurkanOYMAK adlı üyeden alıntı

Anlattığım şeyler basit , demek ki siz kazanç elde etmesini beceremediniz.

Basit gibi görünüyor ama oldukça karmaşık bir durum. Siz bu bahsettiklerinizle ' %100 başarılı olursunuz ve düzenli para kazanırsınız' diyebilirmisiniz ?Bence diyemezsiniz, bu yüzden internet ortamında kendi kendimizi kısıtlamanın anlamı yok diye düşünüyorum. Bu bir gelir savaşı bazıları kolay yoldan ilerlerken bazıları zorluk çekerek ilerliyor. Tıpkı hayat gibi
Ancak yinede düşüncenize saygı duyarım
Rastena

kişi bu mesajı beğendi.

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam öncelikle bu işler sabır işidir. Belki 3 5 ay değil 3 5 yıl uğraşırsın ama sonunda hatalarından ders alarak bir yere gelirsin.

5 Ay ve 3 5 lira bu işler için pek önemli değil eğer bu işe isteyerek girdiysen arkası gelir.

• Üyelik 04.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 5, (%100)
sagol haklısın

C0D3R C0D3R Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaş botla cekilcek konu istemiş herkez farklı konuda yorum atmış biride arkadaşın sorusuna cevap vermemiş neyse ozelden anlatıyorum atacağım konudan videolari önce boş bi kanala çek videolari bottan edotlersin saten sonra o kanala gir engel yemeyen videolari kendi kanalına çek 3 ayda bu konuyla günlük 60-70 tlye çıkarsın birde videolar patlarsa seni kimse tutamaz bu arada adsense pin alacağın zamanda yaz ankara pttde çalışıyorum pin turkiyeye gelir gelmez iletirim sana konuyu atıyorum.
krabat1453

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 5, (%100)
senin gibi adamlar eksik olmasın.
karşılıksız sadece iyilik için yardım edıyorsun olsada olmasada fark etmez ALLAH razı olsun

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al