freelance iş ilanları

Youtube Kanalı İlgili Sorular

7 Mesajlar 1.001 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

WM Dahisi WM Dahisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad Z** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar bir kanal açtım hiç abonesi yok Mario Gomez için yapılmış bir şarkıyı paylaştım 400 izlenme geldi bir günde bir kaç sorum var

Soru 1

Youtube Adsense için Beşiktaş kanalı uygunmu ? kabul edilir mi ?

Soru 2

Adsense onaylanması için her videoya bir trial koysam özgün video olur mu ?

Soru 3

Youtube'den para kazanmak için illa kendimiz mi video çekmemiz lazım

Soru 4

Video'ya logo eklemek vs. işlemleri yapabilmek için iyi bir program bilen varmı ?

wmaraci
reklam

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Beşiktaş diye lisanslı kanal almayacaksın sonuçta ki o şekilde bile kabul edilir mi muamma. Ama tek kanal çalışma derim.

Adsense onaylaması için videoların özgün olması şart değil ama olursa daha iyi olur.

İlla kendin çekmene gerek yok dostum. Bu işle uğraşanların büyük çoğunluğu yt to yt yapıyor.

Bu ve diğer tüm işler için after effect derim ama daha sade ve basit programlara da bakabilirsin.

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)
3 cü soruna ben cevap vereyim illa kendi videonuz olması şart degil zaten youtubede herkes özgün çalışmıyor spam çalışanda çok var ama özgün video yapma imkanın varsa en iyisi özgündür . Ama özgün video yapamıyorsan spamda çalışabilirsin yani başkalarının videolarını yükleyebilirsin fakat teklif hakkı na da takılabilirsin bilgin olsun

http://www.cepradyom.com/

Kiroglumarket Kiroglumarket Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
videolar özgün olacak eğer youtubede var olan bir videoyu kendi kanalızda yayınlarsaız ilkten uyarı alır devamında engellenirsiniz. Tecrübeyle sabittir.!

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad Z** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 3, (%100)

Kiroglumarket adlı üyeden alıntı

videolar özgün olacak eğer youtubede var olan bir videoyu kendi kanalızda yayınlarsaız ilkten uyarı alır devamında engellenirsiniz. Tecrübeyle sabittir.!

videoyu biraz editlesek hocam mesela bir marş sözlerini falan yazsak video ya program ile özgün olmazmı illa stada gidip kayıt mı edeceğiz

erekaone adlı üyeden alıntı

Beşiktaş diye lisanslı kanal almayacaksın sonuçta ki o şekilde bile kabul edilir mi muamma. Ama tek kanal çalışma derim.

Adsense onaylaması için videoların özgün olması şart değil ama olursa daha iyi olur.

İlla kendin çekmene gerek yok dostum. Bu işle uğraşanların büyük çoğunluğu yt to yt yapıyor.

Bu ve diğer tüm işler için after effect derim ama daha sade ve basit programlara da bakabilirsin.

hocam beşiktaş kanalı derken kanalın adı Aşk-ı Beşiktaş beşiktaş marşları golleri efsane maçları kendim yaptığım biografileri paylaşacam adsenseye uygunmudur sizce ?

suskun adlı üyeden alıntı

3 cü soruna ben cevap vereyim illa kendi videonuz olması şart degil zaten youtubede herkes özgün çalışmıyor spam çalışanda çok var ama özgün video yapma imkanın varsa en iyisi özgündür . Ama özgün video yapamıyorsan spamda çalışabilirsin yani başkalarının videolarını yükleyebilirsin fakat teklif hakkı na da takılabilirsin bilgin olsun

anladım hocam teşekkürler şarkı türkü paylaşınca sıkıntı oluyor telif hakkı

Kiroglumarket Kiroglumarket Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)

WM Dahisi adlı üyeden alıntı

videoyu biraz editlesek hocam mesela bir marş sözlerini falan yazsak video ya program ile özgün olmazmı illa stada gidip kayıt mı edeceğiz

hocam beşiktaş kanalı derken kanalın adı Aşk-ı Beşiktaş beşiktaş marşları golleri efsane maçları kendim yaptığım biografileri paylaşacam adsenseye uygunmudur sizce ?

anladım hocam teşekkürler şarkı türkü paylaşınca sıkıntı oluyor telif hakkı

ben bir kere ders hazırlamayıp olan videoya vidyo çektim kendi logomu falan ekledim 5-10 dk arasında hemen youtubeden uyarı geldi. Bence bu tip işleri test etmemek gerekiyor. Yoktan yere adsense hesabınız engellenmesin

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad Z** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 3, (%100)

Kiroglumarket adlı üyeden alıntı

ben bir kere ders hazırlamayıp olan videoya vidyo çektim kendi logomu falan ekledim 5-10 dk arasında hemen youtubeden uyarı geldi. Bence bu tip işleri test etmemek gerekiyor. Yoktan yere adsense hesabınız engellenmesin
hocam hangi videoyu aldığımız önemli adam peşine düşüyorsa sıkıntı çıkıyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al