wmaraci reklam
lidertakipci

Yüksek kazanç elde edebileceğiniz link satış sitesi

3 Mesajlar 1.032 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ALEXIS ALEXIS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Web programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** F**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
[SIZE=3]Yüksek kazanç elde edebileceğiniz link satış sitesi[/SIZE]

Yüksek kazançlar elde edebileceğiniz ve uzun süredir (yaklaşık 5 sene) kendi kullandığım link satış sitesini tanıtmaya çalışacağım. Referrer sistemi yeni geldi, yoksa tanıtım yapacağım yoktu. Yaklaşık 5 seneden beri sorunsuz kullanıyorum ve webmaster forumlarından yaptığım link satışlarına göre 2 kat fazla ücret ile satış yapıyorum. Örneğin 10 TL yerine 10$ ücret belirliyorum.

[SIZE=3]Ref'li link: MageNet[/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=DimGray]Ref'siz link: MageNet[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3]Ödeme kanıtlarını ve kazanç örnekleri konunun sonundadır[/SIZE]

Artılar

• 3 aylık link verip indirim isteyen, çok link verip indirim isteyen yok :)

• Yüksek kazanç

• Yönlendirme (referral) kazançları

• Kalite ödül programı

• Wordpress için eklenti (otomatik link ekleme özelliği)

• Beğenmediğimiz linkleri red edebilme

• Linklerin sadece belirli bir sayfaya eklenmesi (site çapında ekleme yok)

• Aylık 25$ ücret ile VIP yayıncı olma (Hiç denemedim)

Eksiler

• Sadece PayPal ve WebMoney ödemesi (Paypal ödemesi otomatik ve problemsiz, Webmodey için e-posta ile bildirim yapmak gerektiği yazıyor)

• Minimum para çekme miktarı 50$ (Bir kaç kaliteli site ile bu miktara ulaşmak hiç sorun değil)

• Link alımı için kullanıcı taraflı filtre olmaması (Sadece bir kaç defa kötü siteler link eklemek istedi, otomatik link eklemelerinde otomatik eklendiler, acil müdahale ettim. Uzun zamandır tekrarı olmadı ancak buna karşı bir önlem alınıp alınmadığını bilmiyorum)

-------------------------------------------------------------------------------------------

[SIZE=3]Paypal hesabı için çözümümüz[/SIZE]

Üye olmak isteyen ancak Paypal-Türkiye ilişkileri yüzünden üye olmaktan çekinenlerin paypal problemini de çözebiliriz. Paypal adresi olarak bizim paypal hesabımızı kullabilirler. Ücret paypal adresize ulaştıktan sonra paraları Türk banka hesaplarına havale/EFT ile gönderebiliriz, %8 komisyon oranı ile.

Başlangıç için aylık 550$ civarı bir bütçe ayırdık. Talep ve kullanım olursa miktarı arttırırız.

-------------------------------------------------------------------------------------------

[SIZE=3]Özellikler[/SIZE]

[SIZE=2]Link ücretleri ve Kazançlar[/SIZE]

Link ücretleri sayfa kalitesine göre otomatik hesaplanır ancak "ücret şablonları" denilen bir özellik kendi ücretlerimizi belirleyebiliriz.

[SIZE=2]Ödemeler[/SIZE]

Minimum para çekme miktarı 50$'dır. Ödemeler PayPal veya WebMoney hesaplarına yapılıyor. Ödemeler her ayın 1. ve 5. günü arası yapılır. Tavsiye edilen ödeme isteme sistemi ise her ayın 28 ve 30'u arası para çekme talebi oluşturmak ve sonraki ayın 1 ve 5 arası ödeme almak. Para çekme isteği gecikenler için ayın 15'e kadar ödeme yapılmaya çalışır ancak ödeme olması garantisi verilmez. Ben genelde ayın 1. günü çekim talebinde bulunuyorum ve para genelde ayın 2. veya 3. günü hesabımda oluyor.

[SIZE=2]Kalite ödül programı[/SIZE]

Kazancınıza ve link sayfasının kalitesine göre belirli bir ücret bonus alabilirsiniz. Bu özellik ile örnek olması açısından benim durumumda yaklaşık 50$'lık bir toplam kazanca ek olarak 28$ bonus aldım.

[SIZE=2]Yönlendirme (referral) programı[/SIZE]

Yönlendirme (referral) programı ile yönlendirilen kullanıcının her kazancından ömür boyu %10 komisyon vaad ediliyor. Çerezler 180 gün geçerli. Kazanç hakkında bir fikrim yok, yönlendirme özelliği daha çok yeni.

[SIZE=2]VIP yayıncı özelliği[/SIZE]

Aylık 25$ ücret ile VIP yayıncı olma.

VIP yayıncı olmanın faydaları:

• Web sitelerinizden daha fazla satış elde etme fırsatı - siteleriniz müşterilere reklam seçen yöneticilere önerilen şekilde vurgulanır.

• Gizli olan ve yalnızca VIP yayıncıları için mevcut olan, gelir kazancını arttıran özel bilgilere erişim.

• Web sitelerinizin sayfaları sistem tarafından daha sık dizine eklenir. Normal kullanıcılar için sayfa kontrol sıklığı her 60 günde bir iken, VIP kullanıcıların sayfaları her 2 haftada bir kontrol edilecektir.

• Sitelerinizin kategorilerinin manuel denetimi (Bu, web siteleriniz için kategori ayar işlemini manuel olarak kontrol edeceğimiz anlamına gelir).

• Haftanın 7 günü, günün 24 saati müşteri destek ekibi mevcut.

• İlk etapta sizin özel ihtiyaçlarınıza göre uygulanan sistemdeki ek revizyonlar.

• Ödemeleri daha sık alacaksınız: ayda bir yerine iki haftada bir.

• Web sitenizi daha iyi bir şekilde para kazanmanıza yardımcı olmak için düzenli olarak sizinle iletişime geçecek olan kişisel menajer.

[SIZE=3]Ref'li link: MageNet[/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=DimGray]Ref'siz link: MageNet[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3]Ödeme kanıtı ve kazanç örneği[/SIZE]
Tüm ekran görüntüleri kendi hesaplarımdan alınmıştır

Link satış sitesi üzerinden aldığım son ödeme

Son ödemenin paypal üzerinden görüntüsü

Son 4 ayın ödemeleri

Daha önceden aldığım ödemelerin bazıları

[SIZE=3]Sorulan sorular bölümü[/SIZE]

SORU:

Üye oldum, Wordpress eklentisi kurdum şimdi ne olacak?

CEVAP:

Sitenizi/sitelerinizi ekleyeceksiniz, sitenizdeki tüm sayfalar indexlenecek ve bu sayfalara ücretler belirlenecek, ücret desenini (fee pattern) değiştirerek bu ücretleri değiştirebilirsiniz. Wordpress eklentisi kurup size verilen anahtar kodunu eklentiye gireceksiniz. Daha sonra sistemin size link vermesini; yani birilerinin sitenizden link satın almasını bekleyeceksiniz. Link alım platformu neresi bilmiyorum (tahminimce linksmanagement.com), ama Türkçe link alanlar da oluyor.

Sitenizden ne zaman link alınacağı tamamen sitenizin kalitesine ve site kategorisine göredir, ayrıca link satış platformundaki müşterinin ne aradığı ve bütçesi ile de ilgilidir. Alınan linkler yüksek puanlı sayfadan da olabilir düşük puanlı sayfadan da. Bu yüzden hemen üye olayım ilk dakikadan para kazanayım diye birşey yok. Bir süre sonra kendi sabit ve devamlı müşterileriniz oluşmaya başlıyor.

Ücretler sayfaların kalite puanına (rank) göre belirlenir ve puanı sistem kendi verir. Belirli puana belirli ücret tanımlanır ve bu ücretleri kendiniz değiştirebilirsiniz. Örneğin ben bazı sitelerimde ara sayfaları aylık 1$, anasayfayı aylık 10$ ücretler ile veriyorum.

.

http://bit.ly/2sM8XPZ
wmaraci
reklam

• Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Web programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** F**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
[SIZE=3]Paypal hesabı için çözümümüz[/SIZE]

Üye olmak isteyen ancak Paypal-Türkiye ilişkileri yüzünden üye olmaktan çekinenlerin paypal problemini de çözebiliriz. Paypal adresi olarak bizim paypal hesabımızı kullabilirler. Ücret paypal adresize ulaştıktan sonra paraları Türk banka hesaplarına havale/EFT ile gönderebiliriz, %8 komisyon oranı ile.

Başlangıç için aylık 550$ civarı bir bütçe ayırdık. Talep ve kullanım olursa miktarı arttırırız.

• Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Web programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** F**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
Temmuz ayı kazancı, 90 USD. Görüntülerde görünen 1-2$ değerleri kimsenin uğramadığı alt sayfalardan, anasayfaların çoğu 10$'dan satışta.

----------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al