wmaraci reklam

Ziyaretçi İçin Ne Yapmak Lazım?

23 Mesajlar 2.210 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kayrahan Kayrahan Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Rakipleriniz çok büyük öncelikli olarak bunun bilincinde olun. Tarifleri paylaşırken giriş kısmında biraz süsleme yapın, biraz kendinizden bir şeyler katın. Hiç yemek tarifi programlarında direk program başlar başlamaz, hiç bir şey sunmadan yemek tarifini verip programın bittiğini gördünüz mü? Görmediniz, göremezsiniz. Ama sizin sitenizde, başlığı açmışsınız tarifi vermişsiniz oldu bittiye getirmişsiniz. Ziyaretçileriniz sizden bir şeyler almalı, bir şeyler vermelisiniz, tatlı muhabbetiniz, güzel sunumunuz vb.

Mutlaka facebook ve instagram kullanın. Gerekirse takipçi çektirin. Ve mutlaka sponsor reklam verin (tabi içeriklerinizi sitenizi güzelleştirdikten sonra) İnstagram kadınlar için bu tür tarifler için en etkili silahtır.

Temanızı da değiştirmeyi unutmayın :)

wmaraci
reklam

Kepler Kepler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Kayrahan Halihazırda daha modern görünümlü bir themeforest teması elimde mevcut. Onu kullanmayı ne zaman düşünürüm bilmiyorum.
"Rakipleriniz çok büyük öncelikli olarak bunun bilincinde olun" buna katılmamak elde değil.
Tarif öncesinde tarifle ilgili bir anlatım olabilir. Bu bir seçenek. Renk katar, kötü olmaz. Velakin çok zaruri değil.

ankongeneral ankongeneral Merhaba, Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İşsiz(İş verin artık :D)
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 1 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Gördüğüm üzere wordpress kullanıyormuşsunuz hocam. ( (CTRL + U) dan baktım :) )
Yoast Seo eklentisini kullanın benim favori eklentimdir.
Bu eklenti bir sürü arama motorunda gözükmenizi sağlar. Örneğin Google,Yandex,Bing...
Direk wordpress eklenti ekleden kurabilirsiniz.
Gtmetrix testi yaptım sitenizin üzerinde linki: https://gtmetrix.com/reports/www.defneninmutfagi.com/hxH8SD3j
Sitenizin yüklenme hızı 2.7n saniye iyi ama biraz daha düşürebilirsiniz
wp fastest cache eklentisini kurup youtube yada forumlardan ayarlarına bakın
Gtmetrixdeki optimize edilmiş resimlerle değiştirin yada wp smush eklentisini kurup resimleri sıkıştırın.
Bu dediklerimi yaparsanız en geç 1 aya google yandex bing gibi arama motorlarından size hit gelir.
Umarım sizin için faydalı olmuştur. :)
Kepler tayfuntemel

kişi bu mesajı beğendi.

YALNIZ BİR ŞEYE İHTİYACIMIZ VARDIR; ÇALIŞKAN OLMAK.
ATATÜRK

• Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederim hocam. Sitemde Wp Super Cache eklentisini kullanıyorum. Socially Viral temasını hızlı olduğu için satın aldım.
Seo eklentisi olarak all in one kullanıyorum. All in one eklentisini sade olduğu için tercih ettim. Yoast seo eklentisinin en büyük avantajı seo uyumlu makale konusunda yardımcı olması. Her iki eklentinin amacı belli ve bazen yoast mı all in one mi sorusu gündeme geliyor. Yoastın en büyük faydası seo uyumlu makale konusunda yönlendirmesi. Tekil yazılarımın meta bilgilerine bakabilirsiniz başlık, açıklama ve çok gerekli olmasa da anahtar kelimeler bulunuyor.
Tariflerin belli bir yazım şekli var o düzende yazmaya devam ediyoruz. Rakiplerin çok fazla olması beni zorlayacak büyük bir etken. İnşallah emeklerimizin karşılığını alabilriz

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

bhdstandart bhdstandart WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek icra Takip Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 64 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki wordpress seçimi ile oldukça başarılı bir seçim yapmışsınız. Tema fena sayılmaz. Adsense reklamlarınız da çalışıyor bu da güzel.

Seo konusunda sosyal medya desteği oldukça önemli ancak artık basta face ve insta olmak üzere bir çok site Takipçilerine paylaşımların max %10 gibi oranını gösteriyor. Yani sosyal medya anlamında sadece Twitter önerim olabilir. Bunun yanı sıra çok düşük tıklama bedeli ile reklam verebilirsiniz.
Youtube kanalı açarak sitenize besleme yapabilirsiniz.

Yalnız şunu söylemeden edemeyeceğim. O kadar çok fazla yemek sitesi var ki bunların içerisinde ön plana çıkarmak için bayağı bir çaba sarf etmemeniz gerekir.

Başarılar dilerim
Kepler

kişi bu mesajı beğendi.

İcra Takip Uzmanı

SAF SAF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Memur.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Video ile siteni destekle. Şuanda yeni bir yemek sitesi ile arama sonuçlarında çıksanda pek fazla bir şey elde edemezsin. Sosyal medyanın gücü ve videolarla desteklemen belki seni ön plana atar.
Kepler

kişi bu mesajı beğendi.

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
Sitenize biraz daha fazla içerik girmelisiniz. 2 ayda 25 içerik bana az geldi. Bunun dışında bana kalırsa yemek tarifi sitesinde yükselmeyi beklemek yerine facebook'u, twitter'ı da bir kenara bırakın ve instagram'a odaklanın. Bütçeniz yoksa takipe takip metoduyla takipçi kasın emin olun yıllarca emek verip web sitesinden karşılık alamamaktan daha iyidir, bahsettiğiniz gibi yemek sitesi alanında rekabet çok ciddi. Yeni sitelerin girmesi ve yükselmesi çok zor. Bu nedenle instagram'da bir kitle oluşturmanız daha mantıklı olacaktır, sonrası çorap söküğü zaten :)
Kepler

kişi bu mesajı beğendi.

technovenue.com

• Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Şu anki evimizin mutfağı çok kötü. Şimdilik kanal açmayı düşünmüyorum. Sitem için çok emek harcadım. 1 yıl içinde pek bir hareketlenme olmazsa kapatırım.

• Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
ulas2016 İlginiz için teşekkür ederim hocam. Elimden geldiğince çok yönlü düşünmeye çalışıyorum. Bazı arkadaşların gerçekten güzel fikirleri var. Web sitelerinden dişe dokunur bir gelir elde etmek çok zor. İçerik sayısı az, instagram hiç kullanmadım. Nedir, nasıl bir şeydir, uzaylı mıdır? Hiç bilmiyorum:)

nigne2011 nigne2011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 112 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
rakipler çok büyük ne yaparsan yap seo olarak mümkün değil geçmeniz, belki onbinlerce post atarsanız geçersiniz, ekonomik yolunu söylüyorum; bu büyük sitelerin sitemap'ini çıkar sonra bunlarda olmayan ama araması olan tarifler paylaş sonra büyüdükçe içerikde arttıkça geçersin yoksa mümkün değil.

mesela ben buldum bi tane: şaraplı ekmek tarifi.. yaz bunu ilk sırada çıkarsın, hürriyette birisi yazmış konu içinde ama title olarak yok, böyle böyle yürür yoksa zor. şaraplı kek diye sallayayım dedim o bile varmış neyse şaraplı ekmekte tutturdum :)

kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/tadina-doyulmaz-ev-ekmekleri-14161433

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al