wmaraci reklam

HTML Temanı WHMCS(.TPL) Nasıl Çeviririm?

5 Mesajlar 1.602 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MRAZE1994 MRAZE1994 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Website Coder,Designer
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar arkadaşlar HTML Temanı WHMCS(.TPL) Nasıl Çeviririm? yani dediğim şu en basitinden örnek veriyom gidip baka bilirsiniz cloudsky teması hoşuma gitti ve html ve wordpress tam editli bulunmakta ve whmcs de vardı kurdum hocam tema şöyle oluyorki tasarım renkleri fln olarak aynı fakat ana sayfa yapılmamış ve bi sitenin html ni alıyorum başka temanın ana sayfasını kuruyorum bazı kod parçası var whmcs de kullanılan siliyorum tema gözükmüyor yani header göstermiyor footer gösteriyor o da headeri okumuyor demek ben o kod parçalarını silip headeri okunur hale nası getiririm alta o temanı lütfen yardımcı olun öyle birşey olursa hemen hemen her html tema yapıla bilir fakat bazı kodlar siliyorum bozuluyor anlamıyorum.

Örnek verdigim tema - https://www.hostingdunyam.com.tr
Bazı Kod Parçalarından Örnek - çok uzun olduğu için - https://pastebin.com/C4mjaPSJ

wmaraci
reklam

Vecent Vecent Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 9 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Elindeki default temaya giydirme yapabilirsin. kısa yoldan tabi biraz uraştırır.

şuan giydirme yaptığınız temaya error_log dosyası oluşturuyor mu bi kontrol eder misiniz eğer oluşturuyorsa bana konuya cevap olarak hatayı yollayın

yada ücretli bir şekilde whmcs teması haline çevirebilirim. tam editlenmiş hali ile.

Vixo Vixo vpnscript.net Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 29 / 57
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar,

WHMCS tema sistemi olarak Smarty template engine kullanmaktadır. Paylaştığın örnekte bulunan kodlar Smarty nin işlevleridir ve WHMCS sistemi ile birlikte çalışır yani o kodlar olmazsa sistem doğru çalışmaz. Yapman gereken şey kısaca aynı sayfanın tasarımını kendi tasarımınla oluşturup Smarty kodlarını uygun şekilde sayfaya yerleştirmek. Temayı başarılı bir şekilde entegre etmek istiyorsan öncelikle WHMCS default temayı okuyup anlaman gerekiyor. Biraz uğraştırır ama mantığını kavradıktan sonra kolay bir işlemdir.

• Üyelik 10.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
@Rediks Smarty template engine dediğin programı indiriyorum sırf whmcs üzerinde tasarlamayı öğreten videolar varmı yada bu sublime text gibi programmi google'da gorsellerde gordum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 10.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Vecent adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Elindeki default temaya giydirme yapabilirsin. kısa yoldan tabi biraz uraştırır.

şuan giydirme yaptığınız temaya error_log dosyası oluşturuyor mu bi kontrol eder misiniz eğer oluşturuyorsa bana konuya cevap olarak hatayı yollayın

yada ücretli bir şekilde whmcs teması haline çevirebilirim. tam editlenmiş hali ile.

error_log nerede oluyor ftp hangi dosya içinde ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al