wmaraci reklam

Whmcs den şikayetçiyim

4 Mesajlar 1.290 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

EchoBilisim EchoBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Doğalgaz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 139 / 141
  • Ticaret 2, (%100)
Herkese merhaba ömür boyu whmcs lisansı almıştım kredi kartımla ve kredi kartımın bilgileri hesabıma eklenmiş geçenlerde bana bir mesaj geldi bankadan 99 usd çekilmiltir diye benim onayım dışında olduğundan banka kartımı kapattı yeni kart verdi ve itiraz formu doldurdum sonradan çıktıkı whmcs benim hiç bir onayım olmadığı halde karttan çekmiş banka ters ibraz yapınca onlara parasını ödediğim lisansımı askıya almışlar iletişim geçtim onlara sonradan ters ibraz olduüu için bana 30 dolar fatura çıkardılar askıdan alınması içinmiş neyse onuda yatırdım son güncellemem 7.1.2 iken güncelleme sürem bitti ve şimdi gene yasaklamışlar panele giremiyorum 6.3 olacakmış bu nedir bunlardan çektiğim ve şikayetçiyim onlardan burdaki yazmamdaki sebep illaki kulanan vardır kart bilgilerine baksınlar bırakmasınlar orda ben sorun yaşadım başkası yaşamasın

Rhost.com.tr EchoBilisim.com AnlıkHaber.com.tr webmasterturkiye.com
wmaraci
reklam

Egenet Egenet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sunucu Sistemleri
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 4, (%100)
Geçmiş Olsun , Whmcs Hosting otomasyon pazarını lider bir şekilde rakipsiz elinde tuttuğu için malesef biraz kaba ve üzücü olabiliyorlar. Siz yaşadınız umarım başkası yaşamaz , Geçmiş olsun tekrardan
EchoBilisim MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

medyahost medyahost Medyahost İnternet Hiz.. Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek web hosting
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
burada sizi mağdur etmeleri söz konusu değildir güncelleme zamanınız geçmiş ancak siz lisans alır iken kart bilgilerinizi panelinize kayıt etmişsinizdir cv numarasını siz yazmadığınız sürece çekim yapılamaz ben yıllardır kullanmaktayım herhangi bir sorun yaşamadım iadesi yapılır ancak süreniz bitmiş ise güncelleme paketini alamazsınız öyle bir sıkıntıları mevcut ancak lisansınızı kapatmaları yanlış askıya almaları çok ters bir durum söz konusu

Medyahost İnternet Hizmetleri satis@medyahost.com.tr Web Adresimiz : https://medyahost.com.tr  

EchoBilisim EchoBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Doğalgaz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 139 / 141
  • Ticaret 2, (%100)
Kredi kartı otomotik eklenmiş ben özellikle eklemedim ama neyse konuşarak yaptıkları yanlışı düzeltiler

Rhost.com.tr EchoBilisim.com AnlıkHaber.com.tr webmasterturkiye.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al