wmaraci reklam

WHMCS Tema Seçimi

28 Mesajlar 5.637 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)

Deniz ÖZTÜRK adlı üyeden alıntı

100 Ad Sattınız Diyelim . Tasarımı Yapana 1 Ücretmi Ödiyeceksin 100 Ücretmi ?

Başınız Çok Yanar.

Öyle demiyor. O adamlar ile anlaşlacak. Temayı ucuza alacak. Kendi komisyonunu ekleyip themeforesttan daha ucuz bir fiyata Türkiye'deki alıcılara da destek verecek biçimde satacak. Ben öyle anladım. İyi proje. Yardıma ihtiyacınız olursa yardım edebilirim.

wmaraci
reklam

mehmetcanhoroz mehmetcanhoroz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 21 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

vBTBilisim adlı üyeden alıntı

Öyle demiyor. O adamlar ile anlaşlacak. Temayı ucuza alacak. Kendi komisyonunu ekleyip themeforesttan daha ucuz bir fiyata Türkiye'deki alıcılara da destek verecek biçimde satacak. Ben öyle anladım. İyi proje. Yardıma ihtiyacınız olursa yardım edebilirim.

dediğiniz gibiyse gerçekten olabilir fakat o adamların kabul edeceğini sanmıyorum diyecekler lisanssız paketi alın konuşmamıza gerek kalmaz istediğiniz fiyatada satın diceklerinden eminim.

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)

mehmetcanhoroz adlı üyeden alıntı

dediğiniz gibiyse gerçekten olabilir fakat o adamların kabul edeceğini sanmıyorum diyecekler lisanssız paketi alın konuşmamıza gerek kalmaz istediğiniz fiyatada satın diceklerinden eminim.

Benim de bir projem var fakat böyle değil. Bir firma kuracağım. Şuanda 1 adet güzel çizim yapan arkadaş bir de wordpress / blogger yani html kodlayabilen arkadaşımız var. Firmaya gelecekler istediği çizimi anlatacaklar ona uygun çizeceğiz. Göstereceğiz beğenirlerse istediği platforma uygulayacağız. Bunun yanı sıra da fix temalar çizip onları satışa çıkaracağız ve zamanla geliştireceğiz o temaları. 1 kez alanlar diğer sürümlerinden de ücretsiz yararlanabilecek. Diyeceksiniz ki böyle firmalar zaten çok. Fakat adam akıllı destek verenler yok. Mesela wordpress te functions.php yi şifreliyorlar adam destek için bir şey eklemek istediğinde şifreli ekleyemeyiz diyorlar.

HisLoN HisLoN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 47 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
1 ücreti geri kalanının komisyon usulüyle :) deneriz gerekli katılımı sizin sayenizde sağlarız hep beraber geliştirirz inşallah :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

berkangndz berkangndz Php & Swift Developer Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 366
  • Beğeniler 175 / 87
  • Ticaret 7, (%100)

HisLoN adlı üyeden alıntı

1 ücreti geri kalanının komisyon usulüyle :) deneriz gerekli katılımı sizin sayenizde sağlarız hep beraber geliştirirz inşallah :)

envato nun bütün sitelerindeki yayıncıları ile anlaşmalarında sadece burda satacagını belirten sözleşme ile paylaşır yanlış hatırlamıyorsam yani adamlar size ekstradan satış için vs. veremez bundan dolayı ya temanın bütün haklarını satın alıcaksınız satış yapıcaksınız yada hiç yapmayacaksınız tema sahibi ile iletişime geçerseniz kabul edemez yani :)

• Üyelik 23.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 47 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

berkangndz adlı üyeden alıntı

envato nun bütün sitelerindeki yayıncıları ile anlaşmalarında sadece burda satacagını belirten sözleşme ile paylaşır yanlış hatırlamıyorsam yani adamlar size ekstradan satış için vs. veremez bundan dolayı ya temanın bütün haklarını satın alıcaksınız satış yapıcaksınız yada hiç yapmayacaksınız tema sahibi ile iletişime geçerseniz kabul edemez yani :)

Hocam anlatamadım sanırım, Tema sahibi diye bi olay yok temayı aracı olarak benden alacak müşteriler bana themeforest sat sana satış fiyatı bu diyor onlardan alıp ucuz fiyata türkiyede satacağım bayilik sistemi gibi

berkangndz berkangndz Php & Swift Developer Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 366
  • Beğeniler 175 / 87
  • Ticaret 7, (%100)

HisLoN adlı üyeden alıntı

Hocam anlatamadım sanırım, Tema sahibi diye bi olay yok temayı aracı olarak benden alacak müşteriler bana themeforest sat sana satış fiyatı bu diyor onlardan alıp ucuz fiyata türkiyede satacağım bayilik sistemi gibi

Şimdi şöyle demek istediniz sanırım 10 $ temayı alıp 20 tl ye denk gelse ben bunu türkiyede 15 tl ye satıcam diyorsunuz ?
birde ekstra arkadaşın konusunu boş yere doldurmayalım.
mehmetcanhoroz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 47 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
aynen öyle neyse kısa zaman içinde başladığımda bir konu açar hep beraber geliştiririz inşallah :) iyi forumlar herkese

mehmetcanhoroz mehmetcanhoroz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 21 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
Evet arkadaşlar herkese teşekkür ederim.

Konu altına sadece tema önerileri şeklinde ilerlersek sevinirim

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Çok iyi temalar;

http://www.tema-market.com/hazirtema.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al