wmaraci reklam

Yeni bir Whmcs Tema Çizimi

3 Mesajlar 1.832 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MehmeTKkcu MehmeTKkcu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Blog yazarı / Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 10, (%70)
Merhaba değerli forum üyeleri,

Tasarım çizimlerimi müsait oldukça yapmaya devam ediyorum. Tasarım yaparken sizlerden en çok istediğim şey bana iyi kötü fikirlerinizi iletmenizdir bende buna göre kendimi geliştirir daha iyi olmaya çalışırım.

İşte yeni çalışmam fikir ve önerilerinize gerçekten ihtiyaç duyuyorum lütfen bunu esirgemeyin :)

Tam ekran görmek için BURAYA tıklayınız.

kadircankaya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

has01606 has01606 Kusursuz Seo Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 16, (%100)
genel olarak başarılı buldum fakat kampanya kısımları ve altlarındaki fiyatların fontları sanki biraz amatör gibi olmuş.
MehmeTKkcu BilisimHostnet

kişi bu mesajı beğendi.

ErenGemici ErenGemici eski nick : Legendejavu Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1082
  • Beğeniler 473 / 426
  • Ticaret 59, (%0)
Merhaba, şuanki tasarıma baktığım zaman yeni başlamış gibi gözüküyorsun bu yüzden tüm hatalarını işin başında yüzüne söyleyeyim ki bundan sonra ki yapacağın tasarımda bu hatalarını göz önünde bulundurarak daha dikkatli ve özenli yaparsın.

İlk olarak temayı çizerken herhangi bir standarta uymamışsın yani ne oran var ne orantı.
- Özgün özgün özgün her zaman özgün ol kendin ortaya sıfırdan bir arayüz çıkart. Başka bir arayüze bakarak taslak olarak aynı şekil olarak değiştirmek yerine sıfırdan kendin ortaya birşeyler koymaya bak :) Sen anladın beni.
- Renk olarak seçim güzel fazla renk kullanılmamış sade olmuş.
- Hosting paketlerinin olduğu kısım mesela burayı paketin arkaplanı uzunluğunda fiyat arkaplanınıda aynı şekilde yapmışsın ve hoş bir görüntü olmamış.
- Paket fiyatlarının TL kısımlarını rastgele koymuşsun kimisi fiyatın altında kimisi yanında kimsii farklı bir alt kısmında sıkış sıkış boşlukları doldurmaya çalışmışsın.

Şimdilik diyeceklerim bu kadar umarım alanında iyi yerlere gelirsin bizleri de arayüz konusunda şaşırtmayı başarırsın. Söylediklerime kızabilirsin bana gıcık olabilirsin ama dost öz söyler acı söyler. Bir sonra ki arayüz konunu sabırsızlıkla beklemekteyim. Kolay gelsin.
MehmeTKkcu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al