wmaraci reklam

GÖRÜNTÜ ALAMIYORUM. !

15 Mesajlar 2.384 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

legend196 legend196 Do you understand me ? Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 0, (%0)

wmgtasarim adlı üyeden alıntı

Ekranın güncellemelerle alakası yoktur siz ISO dosyasını atmaya çalışırken kabul etmemiş gereksinimleri karşılamamış CPU ve anakartınız bilgisayarı yeniden başlatmadan ayarları kurcalamışsınız ve buda anakarta zarar vermiş olabilir anakartınızı çıkarıp takın ekran kartınıda çıkarıp takın extra bilgisayarınızı güç düğmesine basın açılınca tekrar güç düğmesini basılı tutarak kapatın biraz bekleyip tekrar açmaya çalışın bakalım olacakmı

instagram.com/f.ratgok | https://www.youtube.com/channel/UCX0sqXpVPig93-JGCcEGeNQ
wmaraci
reklam

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 0, (%0)

legend196 adlı üyeden alıntı

Ekranın güncellemelerle alakası yoktur siz ISO dosyasını atmaya çalışırken kabul etmemiş gereksinimleri karşılamamış CPU ve anakartınız bilgisayarı yeniden başlatmadan ayarları kurcalamışsınız ve buda anakarta zarar vermiş olabilir anakartınızı çıkarıp takın ekran kartınıda çıkarıp takın extra bilgisayarınızı güç düğmesine basın açılınca tekrar güç düğmesini basılı tutarak kapatın biraz bekleyip tekrar açmaya çalışın bakalım olacakmı

Söylediklerinizin aynısını harfiyen yaptım fakat olmadı bios ayarlarını kurcalarken oldu İSO dosyasıyla alakası yok biosta bi şeyler yaptıktan sonra kaydedip kapattım daha sonrasında ekran gelmemeye başladı.  

instagram.com/f.ratgok | https://www.youtube.com/channel/UCX0sqXpVPig93-JGCcEGeNQ

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Söylediklerinizin aynısını harfiyen yaptım fakat olmadı bios ayarlarını kurcalarken oldu İSO dosyasıyla alakası yok biosta bi şeyler yaptıktan sonra kaydedip kapattım daha sonrasında ekran gelmemeye başladı.  

Bios pilini çıkart 15 DKK sonra vur tekrar çalıştır pili çıkarttığında sıfırlaması gerekiyor

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)

çözdünüz mü

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 0, (%0)

cthax adlı üyeden alıntı

çözdünüz mü

Çözüme bios atarak ulaştık fakat ekipmanlarım olmadığı için tanıdığım bir bilgisayarcı tarafından çipi sökmeden temas ettirerek yapıldı. Eski biostan farklı şu anki bios.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al