wmaraci reklam

lütfen yardım HP pavilion kablosuz ağ göremiyorum

11 Mesajlar 2.049 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

enc enc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba arkadaşlar hp pavilion g6 pc var bende format attım herşeyi silip tekrar kurdum ama kablosuz ağ bağlantısı kuramıyorum normal modemden çektiğim kabloyu taktığımda bağlanıyorum ama diğer şekilde bağlanamıyorum modem kablosunu çıkarttığım zaman ağ bağlantısı yüklü görünmüyor bağlantılarımda ne yapmam lazım lütfen yardımcı olurmusunuz?

wmaraci
reklam

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
ayni pc ayni sorun formattan sonra gitti bende kabloyla bağlanıyorum daha hızlı oyle bende duzeltmeye calismadim ama buyuk ihtimal driver guncellemen lazim

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

AbdulkadirAvan AbdulkadirAvan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Sorun hâla devam ediyor mu ? İşletim sistemi kurulumdan sonra bilgisayarınız da bulunan ağ / wifi kartını işletim sisteminize tanıtmanız gerekiyor. Windows update işlemi genelde bu tür donanımları otomatik yükler. Tabii ki siz kendiniz elinizle de kurabilirsiniz.

http://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/HP-Pavilion-g6-Notebook-PC-series/5046257/model/5060004

Bu adresten işletim sisteminizi seçtikten sonra sürücü - ağ sekmesinden kablosuz sürücünüzü indirip kurmanız gerekiyor. İşletim sisteminizi seçerken 32/64 bit olayına da dikkat etmelisiniz.

Diğer eksik sürücüleri de indirip kurabilirsiniz. Bilgisayarını da bulunan Aygıt Yöneticisi size eksik veya bozuk olan sürücüleri gösterecektir.

• Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)

AbdulkadirAvan adlı üyeden alıntı

Sorun hâla devam ediyor mu ? İşletim sistemi kurulumdan sonra bilgisayarınız da bulunan ağ / wifi kartını işletim sisteminize tanıtmanız gerekiyor. Windows update işlemi genelde bu tür donanımları otomatik yükler. Tabii ki siz kendiniz elinizle de kurabilirsiniz.

http://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/HP-Pavilion-g6-Notebook-PC-series/5046257/model/5060004

Bu adresten işletim sisteminizi seçtikten sonra sürücü - ağ sekmesinden kablosuz sürücünüzü indirip kurmanız gerekiyor. İşletim sisteminizi seçerken 32/64 bit olayına da dikkat etmelisiniz.

Diğer eksik sürücüleri de indirip kurabilirsiniz. Bilgisayarını da bulunan Aygıt Yöneticisi size eksik veya bozuk olan sürücüleri gösterecektir.

hocam öncelikle çok teşekkür ederim desteğiniz için sorunu çözdüm hocam cd de bir sürü drivers attım kurdum öyle oldu işte ama çok yararlı bir link bu hocam önemli driverleri indirip atacam d bölümüne

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

luxfm luxfm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ziraat Katılım I.T
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1460
  • Beğeniler 372 / 371
  • Ticaret 9, (%100)
En basit yöntemi driver booster kurmanızı öneririm otomatik olarak tüm eksik ve güncel olmayan driverları kuracaktır ve sorun ortadan kalkacaktır.

• Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)

luxfm adlı üyeden alıntı

En basit yöntemi driver booster kurmanızı öneririm otomatik olarak tüm eksik ve güncel olmayan driverları kuracaktır ve sorun ortadan kalkacaktır.

hocam yardımcı olurmusunuz indirme adresi varmı bu programın teşekkürler

• Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1460
  • Beğeniler 372 / 371
  • Ticaret 9, (%100)
google yazarsanız direk kendi siteleri çıkıyor hocam veya gezginlerden de indirebilirsiniz basit bir program kurulum bittiğinde direk bilgisayarınız tarayarak eksik veya güncel olmayan driverları bulacaktır sonrasında güncelle demeniz yeterli.

• Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)

luxfm adlı üyeden alıntı

google yazarsanız direk kendi siteleri çıkıyor hocam veya gezginlerden de indirebilirsiniz basit bir program kurulum bittiğinde direk bilgisayarınız tarayarak eksik veya güncel olmayan driverları bulacaktır sonrasında güncelle demeniz yeterli.

teşekkürler hocam full olanı buldum sanırım bir kurulum edeyim bakalım

• Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)

luxfm adlı üyeden alıntı

hocam programı kurdum full yaptım onu otomatik sistemleri gösterdi

güncelle diyecem ama açıkcası çekiniyorum bir sorun verecek diye win 10 yüklü bende az önce sistem kapadı güncelleme yapamadı ama o uyarıyı verdi bana pc acap güncellesem mi bu program ile driverleri

• Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1460
  • Beğeniler 372 / 371
  • Ticaret 9, (%100)
enc hocam ben şuana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım full sürümüne de gerek yok aslında free de yeterli oluyor.
enc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al