wmaraci reklam

Windows 10 mu, Windows 7 mi yoksa temiz kurulum mu?

14 Mesajlar 2.720 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

WMehmet WMehmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Guncel,. Sorun devam etmekte

wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Windows 10 kurmalısın ancak son çıkan güncellemeyi kurmamalısın Build 1709 eğer sorun yaşatıyor ise kurulması tavsiye edilmez. Bu sorunu temiz kurulum ve güncelleştirmeler yüklenerek çözülebilir.

Ayrıca SSD kullanıyormusunuz ? Cevabınız hayır ise kasmalar takılmalar ve yaşadıklarınız normal. Eğer cevabınız evetse ve SSD varsa optimizasyon yapın. Ayrıca kullandığınız Adobe ürünleri lisanslı mı ? Değilse bunlarda bu sorunlara sebebiyet verir.

Windows 7 kullanmanız tavsiye edilmez güvenlik sorunları ile uğraşmamak adına en güncel windows sürümlerinin kullanılması önerilir.

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
Senin bilgisayar win 10 ve win 7 yi aynı anda çalıştıracak güçte. Windows 10 orjinal temiz kurulum diyorum kesinlikle! Hatta bide bi SSD al tak o dediğin programları kasmadan çalış.

WMehmet WMehmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
@Mrtcn @NeoEkonomi Hocam şuanda windows10 iso dosyasını indirdim. D Klasorünü silmeden forma atacağım yani sistem dosyaları silinecek buna da temiz kurulum denile bilir. Hala kasmaya devam ederse ki edecektir tahminimce, o zaman windows 7 ye geçeçeğim. sonuöları buraya yazarım.

@Mrtcn hocam ayriyetten adobe programları mecburen crack'di. öğrenci olduğumdan dolayı para veremiyorum. Ama şöyle birşey var ki benim 5 senelik 2Gb rami olan pc de de cracklı kullanıyordum ancak kasma vb sorun yaşatmıyordu. Sizce ciddi bir kasma yaratırmı eminmisiniz ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al