freelance iş ilanları

Windows 8.1 Keyim Var Yardım

12 Mesajlar 2.297 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

StreetStiLLs StreetStiLLs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Matematik Öğretmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)

Ecancan adlı üyeden alıntı

Kardeşim bu gün benden oradan win 8.1 pro yükledim lisanslı şekilde önce yapman gerekn dream sparka kendi mailinle girmek vs o kısımları yapmışsın galiba. Ardından o key aldığın kısmın yanında download yeri vardır oraya tıkla pop up pencere açılacaktır. O pencede önce sdm dosyası var onu indirip kuracaksın ardından sdx dosyasını indirip açacaksınız karşına win 8.1 olarak 2 farklı sürüm gelecek 64 ve 32 ardından indirmeye başlatıp indireceksin isndirdikten sonra usb ye at formatla kurulum sırasında senden key istemeyecek kurulumu yaptıktan sonra hesaplar kısmından microsof hesabı ile giriş yap bu dream sparka üye olduğun hesaple giriş yapacaksın ardından etkinleşecek sistemin ardından keyfini sürebilirsin. Ben daha yeni yaptım 1 saat felan olmadı :)

Dediğin şekilde yaptım şuanda indiriyorum. Ama dikkatimi çeken birşey var 3gb yazıyor dosya boyutuna. Çok az değil mi?

Birde usbye nasıl attınız anlatırsanız sevinirim.

wmaraci
reklam

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)

StreetStiLLs adlı üyeden alıntı

Dediğin şekilde yaptım şuanda indiriyorum. Ama dikkatimi çeken birşey var 3gb yazıyor dosya boyutuna. Çok az değil mi?

Birde usbye nasıl attınız anlatırsanız sevinirim.

Hayır normal boyutu bunun sebebi metronun uygulamaları içinde yüklü olmaması yani ilk kurudğunda metro uygulamaları olmayacak sen istersen mağzadan tekrar yükleyebiliyorsun. Usb yede windows 7 usd tool diye google de aratınca karşına çıkar program onu indir usb atma işlemini yap kolay bir şey zaten.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al