lostyazilim

Windows 8 Sağ Altta Sürümün Yazması

16 Mesajlar 2.519 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

JpnTr26 JpnTr26 EskişehirSpor! Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 653
  • Beğeniler 319 / 175
  • Ticaret 3, (%100)
Biraz önce yorumlarınızı okudum.Microsoft Toolkit windows cracklemeye yarıyor.Eğer orjinal windows kurulu geldi ise onu kurmak ile hata yapmışsınız.Bilgisayarınızın kurtarma aracını kullanarak eski haline çevirebilirsiniz.Windows 8 işletim sistemlerinde serial ayrı olarak verilmiyor Bios'a gömülü geliyor.Bunun için işletim sisteminizi eski haline getirdikten sonra imajını alırsanız bu imaj ile format attığınızda orjinal serial girili şekilde kurulur Windows

wmaraci
reklam

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)

JpnTr26 adlı üyeden alıntı

Biraz önce yorumlarınızı okudum.Microsoft Toolkit windows cracklemeye yarıyor.Eğer orjinal windows kurulu geldi ise onu kurmak ile hata yapmışsınız.Bilgisayarınızın kurtarma aracını kullanarak eski haline çevirebilirsiniz.Windows 8 işletim sistemlerinde serial ayrı olarak verilmiyor Bios'a gömülü geliyor.Bunun için işletim sisteminizi eski haline getirdikten sonra imajını alırsanız bu imaj ile format attığınızda orjinal serial girili şekilde kurulur Windows

Hocam iyi hoşta yeni bilgisayar bunları yapmak istemiyorum.Sistem geri kalsam direkt düzelir mi ? Veya mağazaya gitsem güncellerler mi?

• Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 653
  • Beğeniler 319 / 175
  • Ticaret 3, (%100)
Sistem geri yükleme noktası vardır muhtemelen.Bi ihtimal sistemi geri yükleyerek düzeltebilirsiniz.Ancak düzeltemezseniz kurtarma yapmanız gerekecek ne yazık ki.Dediklerimi yapmanızda fayda var aslında.Orjinal işletim sistemine dönünce bunun imajını yani iso halini elde ederseniz bir dahaki format atma durumunda sıkıntı yaşamazsınız

• Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)

Sistem geri yükleme noktası vardır muhtemelen.Bi ihtimal sistemi geri yükleyerek düzeltebilirsiniz.Ancak düzeltemezseniz kurtarma yapmanız gerekecek ne yazık ki.Dediklerimi yapmanızda fayda var aslında.Orjinal işletim sistemine dönünce bunun imajını yani iso halini elde ederseniz bir dahaki format atma durumunda sıkıntı yaşamazsınız

Yukarıda da dediğim gibi Windows 8 konusunda bilgim yok. Acaba böyle yaparsam düzelmezse sonra boşa şey yapmayalım. İSO falan diyorsunuz

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 653
  • Beğeniler 319 / 175
  • Ticaret 3, (%100)
Iso dosyası yaptığınız işlemden sonra lisansınızı garanti altına almak için.Sistemi kurtarma aracı ile kurtardıktan sonra yapacağınız için birşey olmayacaktır.

• Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)

Iso dosyası yaptığınız işlemden sonra lisansınızı garanti altına almak için.Sistemi kurtarma aracı ile kurtardıktan sonra yapacağınız için birşey olmayacaktır.

Hocam ben dokunmadan yarın firmaya götüreceğim. Bu Toolkit kurulduğu anlaşılamazsa bir sorun olmaz zannediyorum. Buna öneriniz var mı ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al