wmaraci reklam

Bir Küçük Öneri

2 Mesajlar 510 Okunma
smmexpress

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 111 / 212
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle herkese merhabalar.
Belirteceğim şekilde olmamasının belli bir nedeni olabilir, ya da bu konu önceden açılmış olabilir, çok eski bir üye olmadığın için bilmiyorum, ama ben önermek istedim, uygulamak ya da uygulamamak elbette yönetici arkadaşların takdiri:
Forum ana sayfasında yer alan WM Aracı Forumunda Neler Oluyor? kısmına, tüm kategorilerin eklenmesi, bence foruma daha bir canlılık katacaktır. Çok sıkı bir forum kullanıcısı olmamakla birlikte, WM Aracı Forumunda Neler Oluyor? kısmı oldukça hoşuma gitti, sık sık gerçekten neler oluyor diye bakıyorum, ama bazı kategorilerin o bölümde çıkmadığını gördüm. Eğer tüm kategoriler orada gösterilir, ve başlık sayısı biraz daha arttırılırsa bence forum kullanımı çok daha hareketli olabilir.
İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

wmaraci
reklam

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14508
  • Beğeniler 3057 / 3057
  • Ticaret 356, (%100)
"Konu dışı" gibi bazı kategorileri bilinçli olarak "Wmaracı'nda Neler Oluyor" bölümünden kaldırdık. Çünkü programlama, grafik tasarım, web uygulamaları gibi bölümlerin daha çok göz önünde ve hızlı erişilir olması gerektiğini düşünüyoruz.

Bunlar haricinde özel olarak ilgi gösterilen diğer kategorilere zaten üyeler erişebiliyor. Herhangi bir kısıtlama yok.

İzninle konuyu kilitliyorum.

Deneyim demeyin, deneyin!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al