wmaraci reklam

Bronz üyelik almalı mıyım?

23 Mesajlar 2.878 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

NETEOR NETEOR neteor.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1103
  • Beğeniler 630 / 380
  • Ticaret 14, (%100)
Bende sırf ö.m. alanı için kullanıyorum. Yoksa diğer avantajlarından haberim bile yok, incelemedim. :D

wmaraci
reklam

ErdemAydinn ErdemAydinn www.efsaneweb.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Fiyatlar çok çok uygun, ayrıca site arayüzü diğer webmaster sitelerine göre daha şık.
Yani az veriyoruz, fakat karşılığını fazlası ile alıyoruz.
İyi Çalışmalar

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
WMAraci.com'a katkı sağlamak adına bence birlik oluşturulmalıdır. Bizler bu forum sayesinde burada ticaret yapıyoruz. Her geçen gün yenilenen işleyiş sistemi biz kullanıcıları düşünerek ve kalitesine her geçen gün yenilik katarak yapılan güncellemelerdir.

WMAraci.com, bir webmaster topluluğundan oluşmakta olan gönüllü yetkililer tarafınca yönetilen bir forumdur. Bizlere her konuda destek sağlıyor arayış içerisinde olduğumuz zaman aradığımız herşeyi rahat bir şekilde bularak güvenli ticaret işlemi gerçekleştirebiliyoruz.

Premium üyelik, konusuna gelince de elbette foruma katkı sağlamak adına olması gerekendir. Birde premium üyelik normal üyeden ayrıcalık tanıyan üyelik sistemi olduğunu zaten biliyoruz. Farklı renk tonu, mesaj saklama alanı, sorgu sırasındaki limite dayalı bazı extra özellikler tanımaktadır.

Yani, tabiki de taktir yine sizindir ancak gönül ister ki her zaman foruma katkı sağlamak ve ayrıcalıklı olmak iyidir. Beni bu konuda memnun ettiniz bana soru sorarak, sizde düşünün ki foruma katkı sağlayan üyeler arasında yer almak sizi de onure edecektir. İşini düzgün yapan, ticaret adamı ve forum kurallarına uyan göz önünde olan birisi olmak da memnun edicidir.

Forum üzerinde premium almalısınız bence ufak mebla, bu en azından forumun gelişimi konusunda sizin de katkınız olduğuna ibarettir. Birde premium üyelik alarak bende özel mesaj saklama alanı oluşturabilirsiniz. Sadece özel mesaj olarak alabileceğiniz bir üyelik tipi yok ancak premium üyelik seçeneklerinde hangi text de yazan bilgiler sizi karşılayacak ise O paketi almanız daha uygun olacaktır. Gerçi en düşük paketi alıp bir ay sonra bir üst pakete de geçebilme seçeneğiniz var tabiki de.
Psycho

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al