wmaraci reklam

İnstagram Taban Fiyat Uygulaması

22 Mesajlar 3.476 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

odyolog odyolog İnstagram Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Odyolog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 88 / 47
  • Ticaret 22, (%100)
öncelikle merhabalar wmaracı büyük bir ticari forum bunu biliyoruz fakat instagram bölümünde çok zamandır kalıcı satış yapanların benim gibi, fiyatları düşürmediği piyasayı öldürmediği açıkça ortada fakat son zamanlarda 1000 adet otomatik beğeniyi 20, 40 liraya verenler çoğaldı bu iş bu kadar kolay değil başkalarından panel kiralayıpda ,sistemde üye tutmanın ne kadar zor olduğunu bilemiyorlar sanırım.
Yöneticilere ilgililere serzenişim o ki instagram ya da diğer sosyal ağ ticari ortamlarında bir taban fiyatı uygulamaları.

admin
nightclub kadirkaracaoglu ASCMedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kesintisizhost kesintisizhost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 6 / 17
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam yanlış anlamayın ama bu ticaret isteyen istediği fiyatı yapar.
HaKHaN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Odyolog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 88 / 47
  • Ticaret 22, (%100)
kesintisizhost yok estağfurullah aynen öyle istediği fiyatı tabi ki yapabilir ancak bir üye satın almak isterse aradaki 100 liralık uçurum fiyat nedir arkadaş diye ister istemez soracaktır. *** da da bulunan bir uygulama taban fiyat üzerinde isteyen istediği fiyatı yapsın diyoruz zaten bu taban fiyatı 100 lira olsun demiyorum 30 olsun 40 olsun kabuldur ancak yönetim tarafından bir el atılsın bu konuya.
ASCMedya

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan Serkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 129 / 339
  • Ticaret 13, (%85)
Genel olarak insanların ettiği işin ederi olarak kendine hakediş gördüğü fiyatı biçmesini sağlıyoruz. Örneğin birisi x hizmette ben emeğimden 20 lira kazansam yeter der diğeri 50 tl kazanmalıyım der buna biz karışmayız ancak piyasa öldürme gibi bir durum oluyorsa kimsenin zarar etmeyeceği bir düzen üstüne inceleme sağlarız.
HaKHaN odyolog

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

muhammetokuc muhammetokuc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 30 / 60
  • Ticaret 16, (%94)
Odyolog'a birebir katılıyorum bugün müşterilerimden birisi 2000 likei 50 liraya satıyorlar dedi ne ara bu kadar düştü piyasa dedim ya 500 likeı 50 liraya sattığım zamanları biliyorum.
nightclub odyolog ASCMedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Odyolog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 88 / 47
  • Ticaret 22, (%100)

Serkan adlı üyeden alıntı

Genel olarak insanların ettiği işin ederi olarak kendine hakediş gördüğü fiyatı biçmesini sağlıyoruz. Örneğin birisi x hizmette ben emeğimden 20 lira kazansam yeter der diğeri 50 tl kazanmalıyım der buna biz karışmayız ancak piyasa öldürme gibi bir durum oluyorsa kimsenin zarar etmeyeceği bir düzen üstüne inceleme sağlarız.

lütfen, çok teşekkür ederim, instagram bölümüne 1,2 konuya bakmanız yeterlidir. 1 aylık üyelik almış vs. gibi kriterler çok etkiler bu işi dolandırılmalar piyasanın ölmesi **************ların yeniden geri dönmesi önlenir. iyi çalışmalar dilerim.

etkiliadam etkiliadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 28 / 51
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam instagramda Türk dataların çok artması nedeniyle hem herkesin elinde yüksek sayıda userli paneller oldu, hem de bir paneli onlarca kişi kullandığı için düşük fiyatlara satış yapılmaya başladı. Burda şikayet edilmesi gereken durum düşük fiyatlar değil, önüne gelen uygulamaya girip kendini panele sokan 'keriz' sayısının bolluğu. Örneğin şuan twitterda user sıkıntısı olduğu için 500userli rt fav panelini aylık 500+tl'ye kiralıyoruz. Eskiden instagram azken onda da aynı olay vardı.

Bir örnek daha vereyim, yurtdışı kaynaklı ssm sitelerini bilirsiniz. Bunlar en ucuz bot vs. datayı bulup toplu satış yapan toptancılardır. Geçen çok çok düşük fiyattan beğeni siparişi geçtim. Gelen beğeninin tamamı Türk organik kullanıcılardı. Bu da demek oluyor ki bot hesap satın almak yerine türk hesap satın almak daha ucuz. Adamların en ucuz paketi Türk organik user kullanıyor.
odyolog

kişi bu mesajı beğendi.

ASCMedya ASCMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 9 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Odyolog'a bende kesinlikle katılıyorum *** Gibi forumlarda taban fiyat uygulumaları var kusura bakmayın ama 1K - 4TL ye düşürüyorlar. Forumda üyelik sıkıntısıda multi üyelikler taban yapıyor ve affedersiniz 15 - 18 yaşındaki çocukların yaptığı fiyatlar yüzünden. Bu iş için yatırım yapıp ajans kuran insanların piyasası ölüyor.
odyolog

kişi bu mesajı beğendi.

23759 23759 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 420
  • Beğeniler 166 / 91
  • Ticaret 10, (%100)
Bu sadece instagram için de değil çoğu konuda böyle. 3 TL hosting satan var artık. Piyasa bu kadar düştü maalesef
odyolog JumperTech

kişi bu mesajı beğendi.

kadirkaracaoglu kadirkaracaoglu Sosyal Medya Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 26 / 109
  • Ticaret 46, (%91)
tamamen katılıyorum hocam wmaracının adminleride buna göz yumuyor *** daki gibi bir fiyat listesi getirilmeli örneğin 1k takipçi en az 8 tl olacak 1000 oto beğeni en az 50 tl olacak gibisinden cidden çoluk çocuk yüzünden piyasa çekilmez hale geliyor geçen sene kurban bayramında 20k beğeni panelini 40 liraya aylık satmak zorunda kalıyorduk bu gidişat ile yine aynı olacak 1k takipçi 1tl falan filan ayıptır wmaracı adminlerininde buna bir el atmaları gerekirken tam tersi adamlara reklam yapıyorlar eyv para kazanacaksınız da bizimde piyasamızı öldürenlere karşı çıkıp bizide destekleyin !!! admin
odyolog

kişi bu mesajı beğendi.

iç mimarlık
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al