wmaraci reklam

Neden Premium para birimi $ ?

2 Mesajlar 754 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TazZ TazZ www.ahmetcetintas.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafiker Yazılımcı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 795
  • Beğeniler 324 / 323
  • Ticaret 19, (%100)

Şu durumu hiçbir zaman anlayamadım. Mesela teknolojik ürün satan yerlere sorduğumda "-e bizde dolarla alıyoruz" gibi klasik bir cevap veriyorlar. Tamam da abi şimdi sen bunu dolar olarak da alsan bir şeyi bir defa alırsın onun sana maliyeti aslında bellidir. Bence bu sadece kurdan da faydalanıp daha fazla kazanma hırsı, açgözlülüğüdür.

Biraz evvel "-ya madem şu aracı devamlı kullanıyoruz bari bir premium üyelik (buna da özel üyelik filan dense olmaz..) alalım" deyip tıkladım sayfaya. Baktım para akışı dolarla, hiç neler varmış filan diye incelemedim bile.. Önce bu konuyu açtım, sonra da tepki olarak TL olana kadar almamaya karar verdim.

Ha şimdi sizde böyle yapın demiyorum. Şimdi durduk yere silinmeyelim :) Sadece bu tepkimi seslendirmek istedim.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Premium üyelik alım sistemi şuan vBulletin'e bağlı. vBulletin'deki paypal entegresinde desteklenen para birimlerinde malesef TL yok. (desteklenen para birimleri: usd,gbp,eur,aud,cad)

Premium üyelik alım sistemi için ileride vBulletin'in sistemini düzenler TL ile ödeme yapılmasını sağlarız.

Bunun dışında havale/eft ile premium üyelik alımı yapabilirsiniz.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al