wmaraci reklam

Satış ihaleleri ve 10TL altı ticaret puanı

61 Mesajlar 17.938 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Ticaret konusunda gelişmelerin olması sevindirici.

wmaraci
reklam

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
Tebrikler yerinde bir uyarı olmuş. Hatta limiti 50TL'ye çıkarmak gerek bence. Hatta öyle ki daha sıkı tedbirler getirililmeli bence.

baytalha baytalha WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 3, (%100)
İyi bir uygulama olmuş

0mh3r 0mh3r Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** **
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 4, (%75)
Bu şelilde kuralların gelmesi çok iyi olmuş :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

saltuntas saltuntas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)
Caydırıcı önlemler olması iyi olmuş. Maalesef ticareti oyun sanan kişiler yüzünden insanlar ticaret yapmaya korkar oldu. Bu tarz önlemler ticareti az-çok düzene sokar.

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
WM yönetiminin ticaret konusunda titiz davranması ticareti daha üst seviyelere çekecektir. Malum bir sitede bu konuya önem vermemesi neticesinde onlarca kişi dolandırılıyordu bu yüzden insanların ticarete bakışı değişmişti. WM nin kalitesi bir kez daha ortaya çıkmış oldu.

telegram: saydekofficial

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14340
  • Beğeniler 3040 / 3043
  • Ticaret 356, (%100)

kramper adlı üyeden alıntı

Benim anlamadığım bir şey var. Lütfen bana bu konuda yardımcı olun ben mi yanlış düşünüyorum. Diyelim adamın teki birini dolandırdı (ki bunu yapmak çok kolay 100 tl için de şikayetçi olsan olunmaz, olmasan para gitti), siz ne yapıyorsunuz? **************yı banlıyorsunuz ceza veriyorsunuz değil mi? Peki açıkça konuşalım, bu foruma üye olmak için ne referans gerekiyor ne de başka bir şey haksız mıyım? Bir telefon mesajıyla üye olunuyor,peki o zaman bu **************yı banladınız da ne oldu? ************** gitti bir yakınının telefonunu aldı ve yeniden kayıt oldu, bir de modemine res. attı tamamdır. Sonra ne oldu? ************** gene aramızda ikinci bir 100-200 belkide 500 tl lik yeni bir dolandırma girişimine girecek. Umarım anladınız ne demek istediğimi.

Öncelikle belirtmem gerekir ki dikkatli davranan hiç kimse dolandırılmaz.

Sorularınıza dönecek olursak; bu kurallar **************ğı %100 engeller demiyoruz zaten. Sadece ihmalkâr davranan üyelerimizin biraz daha sorumlu davranmalarını sağlamak.

Multi üyeleri ise üyelik aşamasında büyük oranda yakalıyoruz zaten. Hatta bir istatistik vermek gerekirse üye olan 10 kişiden ortalama sadece 3 tanesi yönetici onayından geçiyor. Bunun haricinde en büyük yardımı ise siz üyelerimizden bekliyoruz. Zira şüphe duyduğunuz veya multi üye olduğunu bildiğiniz kişileri bize bildirebilirsiniz.

Referanstan kastınız davet ile üyelik ise; bu sistemin **************lığı önlemek gibi bir faydası olacağını düşünmüyoruz. Dolayısıyla hiç bir zaman öyle davet sistemine geçmeyeceğiz. Bunun yerine üzerinde çalıştığımız yeni e-ticaret sistemimizde mümkün olan en ince detayına kadar güven sorununu çözmeye çalışacağız.
MertBalci

kişi bu mesajı beğendi.

Deneyim demeyin, deneyin!

SussShef23 SussShef23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Market işletmecisi
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 6, (%100)

Nonloser adlı üyeden alıntı

Öncelikle belirtmem gerekir ki dikkatli davranan hiç kimse dolandırılmaz.

Sorularınıza dönecek olursak; bu kurallar **************ğı %100 engeller demiyoruz zaten. Sadece ihmalkâr davranan üyelerimizin biraz daha sorumlu davranmalarını sağlamak.

Multi üyeleri ise üyelik aşamasında büyük oranda yakalıyoruz zaten. Hatta bir istatistik vermek gerekirse üye olan 10 kişiden ortalama sadece 3 tanesi yönetici onayından geçiyor. Bunun haricinde en büyük yardımı ise siz üyelerimizden bekliyoruz. Zira şüphe duyduğunuz veya multi üye olduğunu bildiğiniz kişileri bize bildirebilirsiniz.

Referanstan kastınız davet ile üyelik ise; bu sistemin **************lığı önlemek gibi bir faydası olacağını düşünmüyoruz. Dolayısıyla hiç bir zaman öyle davet sistemine geçmeyeceğiz. Bunun yerine üzerinde çalıştığımız yeni e-ticaret sistemimizde mümkün olan en ince detayına kadar güven sorununu çözmeye çalışacağız.

Caydırıcılık bakımından Tc no alınabilir bu da üçkağıtçıları kısmende olsa uzak tutar.

elbistanli elbistanli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)
sayın admin bunu ben gecen hafta yaşadım yanlız ihalede bana kalan 3 harfli domaini 4tl bıraktı ama paypalım sorunlu oldugu icin banka gönderemedim kredi yetersizdi yanlzı arkadaşlardan rica ettim göndersem bile anınd a gecmez bayramdan sonra gecer dediler o nedenle bende almadım domain şahısda duruyor bu kararınız iyi olmuş ancak anında ödeme yapılamadıgı zamanlar durumlarda oluyor lütfen bunları göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum HAYIRLI BAYRAMLAR..

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

ByJacoB adlı üyeden alıntı

sana katılıyorum dostumm...

yemin ediyorum en çok bu olayı ***.net'te yaşadım. yav adam pm atarmısın yazmış pm atıyorum cevap vermiyor. üstüne bidaha atıyorum diyorki ilgimi çekmedi konu yav arkadaş niye pm istiyorsun beni niye peşinden koşturuyorsun. (içimden adama giydiriyorum)
Kafkef

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al