wmaraci reklam

SEO Paketlerine Alt Limit Gelsin!

3 Mesajlar 732 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Herkese merhabalar beni son zamanlarda guvenilirseo.com olarak tanıyorsunuz. Ancak forumu incelediğimde 5 TL'ye 20 TL'ye bile SEO paketleri yapanlar var. Bizler danışmanlık verirken. Makalesinin ücretine kadar hesaplıyorkan paravan sitelerle yükselterek domainidir vs dir her şeyi ile hesaplayınca. en az 500 TL ücret çıkıyor.

Doğal olarak adam 500 TL vermek yerine 20 TL'ye yaptırıyor. SEO sadece backlinkle olur sananlar şu kadar backlink şu kadar TL diyorlar forum karışıyor.

Bence SEO kategorisine alt limit getirilmeli.

Sayın Paşa ve admin i buraya davet ediyorum. Forum üyelerimizin ne düşündüğünü de bilmek isterim. 5 TL ye yapan adam ************** çıkınca bize karşı olan ilgiler de azalıyor. Daha güvenilri ticaret için bu kategoriye de alt limit gelmeli diye düşnüüyorum.
Snews

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam seoyu hep backlink sanan ve oraya buraya tanitimini yaptirmak isteyen kisiler oldukca bu sektor öldu bilseler backlink olur ama kaliteli en fazla 20 siteden saglam olur sektorune gore neyse bu konuda tek sefer 200 tl verip full backlinkle sosyal medya ile seo zannedikce bu sektorde 5de yapan bulursun 500de ben bu konuda pahali calisiyorum en az limit 850 tl ve seonun paketi olmaz site incelenir ona gore calisma plani cikar her paket her siteye uymaz neyse hayirli forumlar hocam
60423

kişi bu mesajı beğendi.

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
bunu anlamayan çok

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al