wmaraci reklam

Şikayetim var bölümü hakkında bir öneri

4 Mesajlar 3.205 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar, şikayet konuları ile ilgili bir öneride bulunmak istiyorum.

Forumdaki Şikayetim Var bölümüne bakacak olursanız açılan konuların tamamına yakını "xxx adlı kişi **************dır" yada "xxx ile sakın alışveriş yapmayın" şeklinde uzayıp gidiyor. Fakat her konu **************lık sonucuna bağlanmıyor her zaman, bazı konularda karşı tarafın bir hatası yada zaman yokluğu nedeniyle işlerin istenilen hızda gitmediği olabiliyor ve taraflar uzlaşıp aralarında anlaşarak konu kapanabiliyor.

Bence bu bölümde açılan konularda hemen "xxx **************dır" şeklinde bir konu açmak yerine hemen yargıya varmadan konu açmak daha doğru olur. Tabii ki yine bu konular foruma taşınıp yönetimce takip edilsin ancak **************-sahtekar demeden önce konuyu etraflıca bir kez tartışmak bence daha uygun olur. Böylece hem taraflar bir uzlaşma sonucunda mahçup olmaz hem de kişiler bu gibi kötü bir şekilde akıllarda kalmaz.

Umarım kendimi ifade edebilmişimdir. Yanlış anlaşılmasını istemem, kimseyi savunmuyorum yada yargılamıyorum. Kendi fikirlerim doğrultusunda bunu herkes için daha iyi olacağını düşünüyorum.
Rekomedya GizemliLORD skandeniz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)
Bence bu alana açılan konular bir yönetici onayından geçmeli?

Uğur Gündüz Tasarım

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)

uguur adlı üyeden alıntı

Bence bu alana açılan konular bir yönetici onayından geçmeli?

Konuyu aslında yönetime değil daha çok üyelere hitaben açtım diyebilirim. Sonuçta mağdur taraf kesin yargıya varmadan karşı tarafı itham etmez ve bizler de altına hemen "bu gibileriyle iş yapmamak lazım, ortalık bunlarla doldu" vs. yazmazsak ortam hem daha sakin hem de daha adil olur. Bu da yukarıda bahsettiğim duruma bir çözüm olabiliyorsa (ki olacağından eminim) ortada bir sorun kalmıyor.
uguur

kişi bu mesajı beğendi.

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Yıllar önce ***'da dediğiniz şekilde leke yedim. Maalesef direk banlandığım için konuyu açıklayamadım bile. Bu kişi diğer forumlarda *** konusunu kullanarak beni lekeledi. Oysa ben 25 gün nete giremedim. Sonuç olarak nick değiştirmek zorunda kaldım.

Oysa *** veya diğer forumlar benim son aktif olduğum tarihe baksaydılar başımdan bir şeyler geçtiğini anlardı. Ama olan bana oldu.
GizemliLORD Muratbilir06

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al