wmaraci reklam

WM Rank Rütbeleri İptal Edilmiştir!

86 Mesajlar 12.630 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

EasyWorD EasyWorD Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İşletme Elektrikçisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 24 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
herkes için en iyisi oldu bu yaa çok gereksiz mesajlar forumda dolaşıyordu .

wmaraci
reklam

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)

admin adlı üyeden alıntı

Onun içinde bir kural koyduk zaten. Hatta bir çok kez üyeler uyarıldı ve uzaklaştırma cezaları verildi. Buna rağmen hala daha devam edildi. Bunun sebebi ise diğer forumlardan gelen alışlanlıklar diye düşünüyorum.

"Hayırlı Satışlar" tarzı gereksiz mesajlar için de şu konuyu açıp uzun süre gündemde tutmuştum: http://wmaraci.com/forum/wm-araci/e-ticaret-konularina-yazilan-gereksiz-mesajlar-24785.html

Açık sözlü olmak gerekirse bende bazı başlıklar altına 'hayırlı olsun' dileklerini belirtmiş kişilerin içinde yer alıyorum(1,2 kere yazmıştırım). Ancak şuan'a kadar hiçbir uyarı veya ceza almışlığım da yoktur. Wmaraci da dahil olmak üzere evet bir çok webmaster forumuna üyeyim ancak adam akıllı aktif olduğum ve çoğu başlığı bir bir gözlediğim tek wm forumları da wmaraci'dir. Yanlış anlaşılmasın! Wmaraci'ni övüp bir yerlere gelmeye çalışmıyorum ancak bilinmesini de istiyorum ki her 'hayırlı satışlar' diyen kişiler birşey karşılığında bunu söylemiyor. Gerçekten işin ehli ve hakkını veren kişiler için bu bir dua'dır. Adı üstünde 'hayırlı' satışlar, belki de bu kişilerin başlığı 'up'lanmaya da çalışıyor olabilir bilmiyorum.Fakat Wmaraci'nin da diğer forumlardan farkı'nın tam bu nokta olduğunu düşünüyorum ki diğer forum oluşumlarına kıyasla daha samimi ve daha sıcak bir ortam oluşumu var diyebiliyorum burada. Diğer bir açıdan elbet rant elde etmek isteyenlerde olacak. Kimisi bu tarz yazılar kimisi ise daha fazlasını yapacak. Rank ve Rütbe iptal'i iyi olmuş diyebilirim. Ancak gerçekten foruma bir renk katılması isteniyorsa şöyle bir sistem oluşturulabilir;
Rep, + veya Teşekkür et gibi sistemleri elbet çoğumuz biliyoruz. Bu sistemden yararlanılarak teşekkürü, +'sı veya rep'i fazla olan kişilerin rank'ı, bu oranlara göre değişebilir. Böylece hem yetkililerin hemde bu paylaşım platformu üyelerinin istediği olur ve orta bir yol olarak kullanılır.
Okuyanlar için teşekkürler,
İyi forumlar.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT

Anonim334 Anonim334 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 69 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Çok iyi olmuş hem hiç bir şey bilmiyep wm10 olanlar insanlarda vardı bu sistem eşitliği sağlamış. Hayırlı Olsun

senininternetin senininternetin Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Computer Engineer Student
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 427 / 159
  • Ticaret 7, (%100)
İyi olmuş. Zaten ben genelde konu başlatıyorum :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

admin adlı üyeden alıntı

Haziran sonuna doğru kesin geliyor yeni sistem.

Ne gibi değişiklik bunlar. Ücretli üyelik vs deniyorduda tema falanda mı değişecek?

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)

SpeciaL adlı üyeden alıntı

Ne gibi değişiklik bunlar. Ücretli üyelik vs deniyorduda tema falanda mı değişecek?

Tema dahil bütün sistem değişecek. Özellikle araçlar kısmında büyük bir değişiklik olacak.

----

Konuyu kilitliyorum artık. Herkes gördü değişikliği sanırım.
Atakan Erhan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al