wmaraci reklam

Wmaracı Davetiye Sistemi Olmalı!

35 Mesajlar 4.087 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
davetiye isteyen forumlar var zateni burayı kullanabiliyorsak davetiye olmadığındandır

MultiAnaliz.com
wmaraci
reklam

WaLek WaLek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mutfak Şefi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 671
  • Beğeniler 601 / 214
  • Ticaret 3, (%100)
Pasa admin Biz eski ve güvenilir kullanıcılarınıza ( Kendim için demiyorum ) Ofis çalışanlarınız veya arkadaşlarınızın haricinde de en azından Mod. ve Kat. Mod verilmeli takibin kolaylaştırılması ve hızlı müdahale açısından bence...

Eskiden türkçe karekter kullanımı bile sorun oluyordu ben bu şekilde BAN yedim :) mail ve sözüme istinaden açıldı tekrar :)

Yanlış anlamazsınız umarım... Hep Birlikte daha nice güzel üst sıralara :)

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14338
  • Beğeniler 3040 / 3042
  • Ticaret 356, (%100)
WaLek ofis arkadaşlarımız haricinde, farklı bölgelerden 7 mod arkadaşımız forumla ilgileniyor. (https://wmaraci.com/forum/showgroups.php) İhtiyaç halinde uygun gördüğümüz kişilere de moderatörlük teklifinde bulunuyoruz.
bd WaLek

kişi bu mesajı beğendi.

Deneyim demeyin, deneyin!

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
modlar yeterli gibi. sayılarını bilmiyorum ama her kategoride aktifler. admin ve yardımcıları da bakın konu açıldığı gibi farkedip cevaplamışlar. forum fazlasıyla takip ediliyor ve kontrol altında. yönetimsel bir sorun görmedim ben memnunum.

davetiye sistemi olmasın. ticaret için şimdilik ticaret puanı ve geçmiş ticaretlere bakılarak önce ödemeyi kimin yapacağı belirlenebilir. anlaşılır. ilerisi için farklı çözümler bulunacağını ve üzerinde çalışıldığını düşünüyorum.

davetiye sistemi olsaydı ben üye olamazdım buraya. bir kaç aydır üyeyim ve bir çok şey öğrendim burdaki paylaşımlarla. ticaret de ufak tefek yaptım. sorun yaşamadım hiç. benim alıp sattıklarım küçük miktarlardı hep.

tc kimlik no ve benzeri bilgilerin çözüm olacağını sanmıyorum. isteyen binlerce kimlik no adres telefon ana baba adı doğum tarihi bile bulabilir. telefon kaydı çok ucuz ************** her türlü yeni hat alabilir. bunlar çözüm değil. hatta forumun gerilemesine sebep olabilir.

wmaracı dan bu hali ile memnunum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

NedimYildirim NedimYildirim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 570
  • Beğeniler 29 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Bence davetiye sistemi bu forum için iyi olmaz. Benim de en çok vakit geçirdiğim forum.

mahsum mahsum Taklitler Aslını YÜCELTİR Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker, İnternet Girşimcisi
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1029
  • Beğeniler 318 / 313
  • Ticaret 8, (%100)
Bence ne davetiye gelmesin ama yaş sınırı olsun :) Burada bir şey itiraf edeyim foruma 18 yaşımı doldurmadan üye oldum :) Bence meraklı olan ve yaşı 18 olmayanlar bir türlü üye olmanın yolunu bulur.

ProjeveKod ProjeveKod @projevekod Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 22 / 95
  • Ticaret 1, (%100)
Oldu davetiye gelsin de parayla satılsın demi görüyoruz rakip sitelerin halini. Böyle daha iyi dostum zaten kontrol ediliyor. Yaş sınırı olabilir.

Proje ve Kod Paylaşım Platformu
https://www.projevekod.com

senol77 senol77 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 57 / 57
  • Ticaret 1, (%100)
Biz acemilerin kayıt olamayacağı anlamına geliyor.bilen zaten biliyor..Önemli olan yeni başlayanların sorarak öğrenmesidir.ama siz tutar bunu davetiye ile sınırlandırır saniz webmasterlar yetişmez...Mesela ben *** a kayıt olamamistim bir türlü begenmediler sen birşey bilmiyorsun acemisin dediler.arkadas bu webmaster forumları neden var ozaman....Wmaraci bu şekilde devam etmeli bilene veya bilmeyene herkese hitap etmeli..

www.unutulmazezgiler.info

dnzbgd dnzbgd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 10 / 36
  • Ticaret 16, (%100)
Kesinlikle katılıyorum davetiye sistemine geçmesi için de destek veriyorum! Cocuk burda milleti dolandırıyor hak yiyor hadi banlandı diyelim, ardından kolayca hesap açabiliyor. Doğrulama kodlu girişler olmalı artık. Mail dogrulama koduyla olmuyor gerekirse telefon dogrulama yapılmalı..

Serkan Serkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 129 / 339
  • Ticaret 13, (%85)
Arkadaşlar gerek moderasyon ekibi olarak gerekse yöneticiler olarak sürekli olarak takibatı sağlamaya çalışıyoruz. Davetiye sistemi dediğimiz olay suistimale açık bir olay ki kara borsa gibi üyelik pazarlanması yerine bu sistemde yöneticilerin üyelik onaylaması çok daha güvenli. Şüpheli,sorunlu gördüğünüz ticaretleri de bizlere report ederseniz inceleriz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al