wmaraci reklam

WMAracı Themeforest Gibi bölüm açsın

31 Mesajlar 3.564 Okunma
wmaraci reklam

icoren icoren Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek O bir Cyerol
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 14 / 40
  • Ticaret 1, (%100)

Berk KAVAK adlı üyeden alıntı

Hocam hosting vps falan satıyorsunuz daha iyi bilmeniz gerekir ki aracı olarak ticaret yapıldığı taktirde yaşanacak herhangi bir sıkıntı WMAracı nıda etkiler. Mesela ben tema aldım birinden ama sorunlar çıktı falan bu sefer WMAracı da etkilenecek her hangi yasal işlemlerden.

Hocam doğru ancak dediğim gibi önüne gelenide almamalı yani şuan bildiğimiz gibi ben coder'im deyip tema editleyip burada satmaya çalışanlarıda çok gördüm bu piyasanın en iyileri belli zaten onlarla çalışılmalı bence.

wmaraci
reklam

BerkKAVAK BerkKAVAK Professional Seo Advisor Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 9 / 184
  • Ticaret 14, (%93)

icoren adlı üyeden alıntı

Hocam doğru ancak dediğim gibi önüne gelenide almamalı yani şuan bildiğimiz gibi ben coder'im deyip tema editleyip burada satmaya çalışanlarıda çok gördüm bu piyasanın en iyileri belli zaten onlarla çalışılmalı bence.

Piyasanın en iyilerinin böyle bir platforma ihtiyaçları olduğunu ben düşünmüyorum. Adamları zaten herkes tanıyor ve web sitelerinden satışları var. Neden direkt olarak adamlardan almaktansa aracı platformu tercih edelim ki?
Tanıtım amaçlı olabilir, ama satış amacı güden bir platform olması WMAracına pek bir şey katmaz.

• Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek O bir Cyerol
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 14 / 40
  • Ticaret 1, (%100)

Berk KAVAK adlı üyeden alıntı

Piyasanın en iyilerinin böyle bir platforma ihtiyaçları olduğunu ben düşünmüyorum. Adamları zaten herkes tanıyor ve web sitelerinden satışları var. Neden direkt olarak adamlardan almaktansa aracı platformu tercih edelim ki?
Tanıtım amaçlı olabilir, ama satış amacı güden bir platform olması WMAracına pek bir şey katmaz.

bide benim gibi pek tanınmayanlar var bende site açıp satarım sıkıntı olmaz ancak böyle bir platforum Türkiye ve Türk kullanıcıları için gerekli.

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)
Türkiye'de kaç kişi tema satın alıyor? Bu sektörde ülkemizde bir gün içinde ne kadarlık bir ekonomi dönüyor? Memlekette hemen herkes w-arez peşindeyken böyle bir projeye girişmek kar değil zarar ettirir.

Zaten themeforest modeli ülkemizde daha önce defalarca denendi, kimse tema yapıp göndermiyor. Gönderseler de satış olmuyor. İşte ya bu sebepten, ya da adamlar işi çakallığa vurduğundan dolayıdır ki bir hevesle themeforest yapacam hemen ardından bütün tema yapımcıları ve müşterileri siteye çekeceğim diye heveslenen vatandaşlar zipmarket(themeforest klonu) scripti kurduğu gibi hemen sağdan soldan çalıntı themeforest temalarını satmaya kalkışıyor.

Onun dışında şöyle bir durum da var; sağlam tasarımcılar&yazılımcılar, temalarını themeforest ve templatemonster gibi hali hazırda milyonlarca müşteri potansiyeline sahip siteler varken, gidip te ürünlerini sırf Türkiye ile sınırlı kalacak themeforest klonuna koymazlar.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek O bir Cyerol
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 14 / 40
  • Ticaret 1, (%100)

aHoruz adlı üyeden alıntı

Türkiye'de kaç kişi tema satın alıyor? Bu sektörde ülkemizde bir gün içinde ne kadarlık bir ekonomi dönüyor? Memlekette hemen herkes w-arez peşindeyken böyle bir projeye girişmek kar değil zarar ettirir.

Zaten themeforest modeli ülkemizde daha önce defalarca denendi, kimse tema yapıp göndermiyor. Gönderseler de satış olmuyor. İşte ya bu sebepten, ya da adamlar işi çakallığa vurduğundan dolayıdır ki bir hevesle themeforest yapacam hemen ardından bütün tema yapımcıları ve müşterileri siteye çekeceğim diye heveslenen vatandaşlar zipmarket(themeforest klonu) scripti kurduğu gibi hemen sağdan soldan çalıntı themeforest temalarını satmaya kalkışıyor.

Onun dışında şöyle bir durum da var; sağlam tasarımcılar&yazılımcılar, temalarını themeforest ve templatemonster gibi hali hazırda milyonlarca müşteri potansiyeline sahip siteler varken, gidip te ürünlerini sırf Türkiye ile sınırlı kalacak themeforest klonuna koymazlar.

Sende biyerde haklısın ancak burası WMAracı yani o bildiğiniz 3-5 sözde webmaster parçası değil.

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
Bir video sitesi açalım, youtube'a rakip olsun. Bir arama motoru oluşturalım, google'a rakip olsun. Bir şablon satış platformu oluşturalım, themeforest'a rakip olsun. Bazı şeylere alternatif yaratmak imkansıza yakındır.

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)

icoren adlı üyeden alıntı

Sende biyerde haklısın ancak burası WMAracı yani o bildiğiniz 3-5 sözde webmaster parçası değil.

WMaracını gözünde çok büyütme, burada ticaret dönmüyor. Tema satış konularına bak kaç adet satılıyor? 10 mu 20 mi? Ortalama 50 olsun. Bu para mı? Themeforest'da ortalama görsellikte bir tema 1000 adet satılıp yapımcısına 50 bin lira kazandırabilirken, wmaracı *** gibi sitelerde en iyi tema 100 adet satar o paranın ceyreğini bile kazandırmaz.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek O bir Cyerol
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 14 / 40
  • Ticaret 1, (%100)

digi dükkan adlı üyeden alıntı

Bir video sitesi açalım, youtube'a rakip olsun. Bir arama motoru oluşturalım, google'a rakip olsun. Bir şablon satış platformu oluşturalım, themeforest'a rakip olsun. Bazı şeylere alternatif yaratmak imkansıza yakındır.

imkansız diye birşey yoktur sadece farkındalık oluşturman gerekir çok karamsarsınız.

Video sitesi yapmışlar:
dailymotion.com
izlesene.com

Arama Motoru yapmışlar:
yandex.com
baidu.com

Satış yeri yapmışlar:
templatemonster.com

İşte bu dar düşünceniz yüzünden bi iş yapamıcaksınız. o zaman sitede açmıyalım nede olsa milyonlarca var ;)

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Fikir çok güzel, senelerdir düşunürüm niye webmaster platformlarında masterları tarafından web alınıp satılmıyor diye.

Üzülerek söylüyorum ki kitle olarak, konu para olunca ne yazık ki o kalitede değiliz. Yani Türk dostlarımız, ben de dahil olmak üzere yurtdışını tercih ediyoruz. Yalan yok, dolan yok, hile yok, hurda yok, hırsızlık yok, çalma çirpma yok..

Adam parasını ödüyor hizmetini veriyorsun veya tam tersi..

Biz milletçe böyle değiliz. Adam bir düzine video düzenleticem diyor önce tekil fiyat istiyorum diyor; fiyat veriyorum, hepsinin tutarı değil mi diye soruyor.

Kafamız cinliğe çalıştıği sürece, hep karşımızdakinden daha akıllı ve zeki olduğumuzu zannettiğimiz sürece af buyurun; bizden adam olmaz.

wmAracı ise bu kitleyle sizce başını ağrıtır mı?
Siz olsaydınız başınızı ağrıtmak ister miydiniz?

Teşekkürler.
prisoner contentwriter soulmy

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek O bir Cyerol
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 14 / 40
  • Ticaret 1, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Fikir çok güzel, senelerdir düşunürüm niye webmaster platformlarında masterları tarafından web alınıp satılmıyor diye.

Üzülerek söylüyorum ki kitle olarak, konu para olunca ne yazık ki o kalitede değiliz. Yani Türk dostlarımız, ben de dahil olmak üzere yurtdışını tercih ediyoruz. Yalan yok, dolan yok, hile yok, hurda yok, hırsızlık yok, çalma çirpma yok..

Adam parasını ödüyor hizmetini veriyorsun veya tam tersi..

Biz milletçe böyle değiliz. Adam bir düzine video düzenleticem diyor önce tekil fiyat istiyorum diyor; fiyat veriyorum, hepsinin tutarı değil mi diye soruyor.

Kafamız cinliğe çalıştıği sürece, hep karşımızdakinden daha akıllı ve zeki olduğumuzu zannettiğimiz sürece af buyurun; bizden adam olmaz.

wmAracı ise bu kitleyle sizce başını ağrıtır mı?
Siz olsaydınız başınızı ağrıtmak ister miydiniz?

Teşekkürler.

Doğru sende haklısın themeforest ten bin doları geçen tema almışımdır şimdiye kadar en iyisi bende orada satayım inşallah kabul ederler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al