wmaraci reklam

Wmaraci üyelikler hakkında

6 Mesajlar 646 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
Merhaba,
Son zamanlarda forumda adsense satış gibi konular ile konu açılıp gidiliyor. Buda forum kalitesini düşürüyor foruma üyelik biraz daha zorlaştırılamaz mı

Yönetiminde kendisinin asla kullanmadığı ve herkes tarafından bilinen zararlı backlink paketleri vb sitelere zararı olan çalışmaların satışına izin veriliyor. Forum serbest ticaret ortamı fakat yönetim tarafından ticaretler sık elenip sık dokunulsa daha iyi olmaz mı.

Konularda hemen hemen hiç bir mod veya adminin yardımı yok konuların çoğu(yardım) karşılıksız kalıyor bu konuda birşey yapılamaz mı?

https://www.ozgurblog.net/
wmaraci
reklam

EnoxHost EnoxHost Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developper
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 83 / 93
  • Ticaret 15, (%93)
Merhaba,

Bu görüşünüze katılmıyorum şahsen Son zamanlarda forumda adsense satış gibi konular ile konu açılıp gidiliyor. Buda forum kalitesini düşürüyor foruma üyelik biraz daha zorlaştırılamaz mı Bunu yazmanızdan anladıgım kendınıze burada rakip istemiyorsunuz. Soyledıgınız bu anlama gelıyor.

Bu soyledıgınızide destekliyorum .

Yönetiminde kendisinin asla kullanmadığı ve herkes tarafından bilinen zararlı backlink paketleri vb sitelere zararı olan çalışmaların satışına izin veriliyor. Forum serbest ticaret ortamı fakat yönetim tarafından ticaretler sık elenip sık dokunulsa daha iyi olmaz mı.

Konularda hemen hemen hiç bir mod veya adminin yardımı yok konuların çoğu(yardım) karşılıksız kalıyor bu konuda birşey yapılamaz mı?

• Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
EnoxHost Rakip istemiyorsunuzdan kastınız adsense hizmeti yazmam sanırım. O yazı eskiden kaldı ve verdiğim sadece bir örnekti Buradaki amacım birileri foruma çok basit üyelik alabilip spam yazılar yazabiliyor. Örnek çoğaltmak gerekirse adam foruma üye oluyor daha birinci mesajında satış konusu oluyor bu tarzz şeylerin biraz kısıtlandırılması lazım

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5984
  • Beğeniler 3896 / 3904
  • Ticaret 6, (%100)
WM Aracı'na üyelikler şu an olabilecek en iyi yöntem ile alınıyor.

Konulara adminlerin veya modların yardımı yok demişsiniz. Buna katılmıyorum. Açıkçası ben ve diğer mod arkadaşlarım eğer bildiği bir konuysa yardım ediyoruz. Bunun dışında üst yönetim çok daha önemli işler ile uğraşıyor. Konulara üyelerin katılımı ise yine bilgi dahilinde oluyor. Konu hakkında bilgili birisi varsa yardım ediyor. Burada da diğer insanları yardım etmemekle suçlamak doğru değil. Sonuçta yardım gönüllü ve karşılıksız yapılan bir şey. Bunun için ne forumu ne de üyeleri suçlayabilirsiniz.
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
Psycho burada kimseyi suçlamak değil amacım. Bir kaç mod yazdığı mesajlara baktım (en son sizinkisi) en son 5 sayfa mesaj yazınızda çoğunluk şikayet konuları wmaraci konuları ve güncel basit konular.
Yardım tabiki bilgi dahilince olmalıdır. Yanlış bilgi vermekten ise hiç vermemek daha iyidir. Forum sadece üyeler içerisinde ilerleyeme devam ediyor ben sadece forumun daha iyi yerlere gelebilmesi için öneride bulundum forumdan şikayetçi miyim değilim ama neden daha iyi olmasın?

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5984
  • Beğeniler 3896 / 3904
  • Ticaret 6, (%100)
Yazdığım mesajları incelemişsin. Gördüğün gibi yönetim sürekli olarak üyelerin problemleri, raporlar ve forumun düzeni ile ilgileniyor. Benim günde düzenlediğim ve taşıdığım konunun haddi hesabı yok. Aynı şekilde diğer modların da. Bunlardan zaman kalırsa elbet konulara da yardım ediyoruz.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al