wmaraci reklam

WmAracı Yönetimine - Sıcak Fırsatlar Güncel İndirimler Kategorisi

14 Mesajlar 2.094 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mustafaxu Mustafaxu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 67 / 54
  • Ticaret 4, (%100)
bencede olmali wmaraci icinde artı olur

wmaraci
reklam

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

vahdettin adlı üyeden alıntı

kim paylaşacak fırsatları :D
benim paylaştıklarım anlık oluyor ve buradaki kitleye anlatmak uzun sürer mevcutta olan forumlarda herkes nasıl kullanıldığını bildiği için "bu ne" diyen olmuyor. Host/domain v.s indirimleride zaten paylaşıyorlar diye görüyorum.

Vahidettin bey "kim paylaşacak fırsatları :D" şeklindeki yorumunuzu anlıyorum ve bu yorumunuzu küçümsemiyorum lakin belirttiğim kategori sağlam bir kararlılıkla yönetildiğinde, gerekli çözümler düşünülerek adım atıldığında o sorunu rahat bir şekilde aşılacağını düşünüyorum.

Mesela nerelerde hangi indirim yapılıyor bunları takip eden birçok insan var. Bulmak istedikten sonra paylaşımı yapacak kişiler de bulunacaktır. İhtimaller üzerine konuşuyor olsak da başlıbaşına "WmAracı markası"nın bile rahatlıkla çözeceği konular bunlar bence. Milletimizin alışkanlıkları maalesef heryerde... "olmaz boşver, nerden bulcan, hadi yap yapabiliyorsan, olmaz hiç uğraşma" gibi beyanlar söyleyebilmekte ve duyabilmekteyiz.

Anlatması uzun sürer dediğin kitle'nin de farkındayım doğrudur müşterilerimden biliyorum, backlink'in B'sini bilmeyen adamlara hem backlink paketi satıp hem de SEO dersi vermeye çalıştığım çok zaman oldu. SEO sektöründe hizmet verdiğim için bazı müşterilerimle konuşurken Wmaracı forum hakkında "çoluk çocuk tayfası yeaa bırak orayı" şeklinde hadsiz şekilde yorum yapan birçok kişiyle karşılaştım.

Konuyu saptırmış olmayayım diğer webmaster forumundaki "sıcak fırsatlar" kategorisindeki kitleyi ve talebi görebildiğimi düşünmekteyim. Wmaracı forumu bu konuda sağlam bir alternatif olacaktır.

UtkuBrs UtkuBrs WM Aracı Yönetici
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** P**
  • Mesajlar 1539
  • Beğeniler 527 / 526
  • Ticaret 186, (%100)
Güzel öneri, bende faydalı bir kategori olacağı düşüncesindeyim en kısa sürede oluşturacağız.

Edit: Hayırlı olsun :) Sıcak Fırsatlar
Pasa LastWebmaster

kişi bu mesajı beğendi.

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

Mertcan adlı üyeden alıntı

eskiden vardı, sonradan kaldırdılar. suistimal edildiğini söylemişlerdi yanılmıyorsam.

Sıcak Fırsatlar Kategorisi açıldı https://wmaraci.com/forum/sicak-firsatlar.html

Suistimaller konusunda ne gibi şeyler duymuştunuz, bana pm ile iletebilirmisiniz ? Kötü niyetli kullanım olduğunda mod'lara iletelim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al