wmaraci reklam

Yeni bir ticaret ilanı açmak veya bir...

2 Mesajlar 1.447 Okunma
wmaraci reklam

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Merhaba Sn. Moderatörler,
Paypal ve Diğer Para İşlemleri bölümüne konu açacaktım fakat ilk kez bu forumda bu tarz bir konu ile kaşılaştım. WM Aracı'na her türlü destek vermede kaçmıyorum(z) ama Yeni Konu açmak için de Premium paket isteyen bir Webmaster forumunu ilk defa gördüm. Belki yanlış düşünüyorumdur ama bana açıkcası garip geldi. Birçok ticaret yaptım 70 küsür, en azından Ticaret Puanı yüksek olanlar için belki bir farklılık getirilir diye düşünüyorum. İyi akşamlar.

myurtcu AhmetGuler

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5984
  • Beğeniler 3896 / 3903
  • Ticaret 6, (%100)
Üye gruplarına göre konuyu üste taşıma ve ticaret bölümüne yeni konu açmanın limitleri vardır.

Bir süre içerisinde bir ilanınızı üste alabilir veya yeni bir ilan açabilirsiniz.

Bu özellik arda arda açılan aynı ticaret ilanlarını önlemek için getirildi. Zaten kurallara göre yasak olan bir işlemin yazılımsal hali. Eskiden biz sözlü olarak uyarıyorduk, şu anda yazılımsal olarak izin verilmiyor.

WM Aracı'ndan para kazanıyorsanız ve ilanlarını daha sık üste taşımak istiyorsanız premium üyelik satın alabilirsiniz. Para yatırmadan para kazanamazsınız arkadaşlar. Aynı şekilde WM Aracı'da para kazanamadan hizmet veremez. Malesef çark böyle işliyor.
SukruAK Rastena blackmanss

kişi bu mesajı beğendi.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al