wmaraci reklam

Yöneticiler Konuları Kafaya Göre Neden Siliyor?

2 Mesajlar 534 Okunma
wmaraci reklam

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba yöneticiler,

Sitede bir arama motoruyla ilgili tartışma noktasına gelen bir konu vardı. Ben 1 buçuk saatimi harcayarak o konuya cevap yazdım. Fakat şu anda o konunun sitede olmadığını görüyorum.

Kurallara baktım, "istediğimiz konuyu kafamıza göre sileriz" tarzında bir şey yazmıyor. Burası bir forum sitesi ise, herkes saygı çerçevesinde paylaşımlar, yardımlaşmalar yapmasının yanı sıra görüşlerini de belirtebilir. Saygı çerçevesinde olmayan yorumlar düzenlenir.

Eğer "biz istediğimiz konuyu, gerekçe belirtmeden, kafamıza göre sileriz, kimseye hesap vermeyiz, burası bizim ve kafamıza göre davranırız" diyorsanız açık açık söyleyin, bizde ona göre buraya katkıda bulunalım.

Silmek yerine, konuları gerekçe belirterek kilitlersiniz ve kilitli konular diye bir bölüm açıp oraya taşırsınız. Bu şekilde insanların emeklerine saygısızlık yapıyorsunuz. Benim 1 buçuk saatlik emeğimi kafanıza göre silemezsiniz.
aHoruz

kişi bu mesajı beğendi.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com
wmaraci
reklam

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5984
  • Beğeniler 3896 / 3904
  • Ticaret 6, (%100)
İlgili konu incelenmek üzere geçici olarak silindi ve şuan kilitlenerek arşive kaldırıldı.

Forumdaki üslubunuza da dikkat edin.

"Benim 1 buçuk saatlik emeğimi kafanıza göre silemezsiniz."

Bu şekilde emrivaki konuşmak size hiç bir şey kazandırmaz, tam tersi kaybettirir. (Sadece bu forumda değil, genel olarak "hayatta".)

Konu kilitlenmiştir.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al