wmaraci reklam

Eticaret Hosting mi Standart Web Hosting Mi?

4 Mesajlar 723 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Tarikb Tarikb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 39 / 25
  • Ticaret 2, (%100)
Belki biliyorsunuz bazı hosting şirketleri son zamanlarda Eticaret hosting adı altında özellikle woocommerce ile hazır hosting satıyor. İçerisinde iyzico hazır olarak geliyor. (iyzico eklentisi basit bir şekilde üyelikten sonra kurulabilir.) sözleşme sayfaları falan ekli geliyor ki bunlarda önemli değil. Bu hosting seçeneğinde sadece wordpress kurulu, cpanel falan yok. Tek site kaydediyorsunuz.
Bir de web hosting paketleri var. Eticaret paketinden daha ucuz donanım özellikleri daha iyi sınırsız site ekleme vs.
Hangisini tercih edersiniz?
Web hosting paketine wordpress woocommerce vs basit bir şekilde kuruluyor zaten. Sadece ekstradan ssl alacaksınız. Ona rağmen bile daha ucuz.
Düşünceleriniz neler?

wmaraci
reklam

• Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 39 / 25
  • Ticaret 2, (%100)
Bilgili hocalarıma bana fikir vermeleri konusunda ricada bulunuyorum. Kimsenin fikri yok mu?

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Hocam bu konuda bir tecrübe sahibi değilim ama hosting de cpanel olmayacaksa sanki boşa para verecekmişsiniz gibime geliyor.

Dediğiniz gibi normal hosting alsanız kurulumları sizde basit bir şekilde yapabilirsin ve cpanel olacağı için sitenizi özgürce yönetebirsiniz.

Ben sizin yerinizde olsam normal hosting alırdım.
Tarikb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 39 / 25
  • Ticaret 2, (%100)
Evet ama cpanele gerek yok. sadece wordpress yönetim paneli yedeklemeler phpmyadmin falan erişimi için yetki verilmiş. Birde ftp bilgileri falan verilmiş. Yani cpanele ihtiyaç duymadım.

Bendeki sıkıntı yani benim fikrim bu hosting paketi sınırsız hosting paketleriyle ya aynı donanıma sahip ya daha düşük donanıma sahip ama yenilemek için benden çok para istiyor. eticaret hostingi bu kadarcık özelliğe rağmen web hosting sınırsız ve kendisinden daha iyi paketlere göre neredeyse 2 katı ücret istiyor. konuyla ilgili firma ismini vererekte ayrıca konu açacağım. Başkaları aynı sıkıntıyı yaşamasın diye. Şimdilik bu hosting şirketinden kurtulmak için bir yol arıyorum.

Gideceğim yerde de eticaret hosting yok web hosting alacağım. acaba sıkıntı yaşar mıyım? e-ticaretle ilgilenen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al