wmaraci reklam

Woocommerce Blog Sayfasında İlgili Ürünler Gösterme

5 Mesajlar 909 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

seodizayn seodizayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 32 / 9
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar woocommerce ile hazırlanan sitenin blog sayfasında yazıya uygun olarak manuel seçtiğim ürünleri yazının altında göstermek istiyorum. Bu işlemi yapabileceğimiz bir eklenti vs. biliyor musunuz ? Bu işlemi nasıl yapabiliriz.

Teşekkürler.

Edit : https://wordpress.org/plugins/woo-simply-add-related-products-to-blog-posts/

Bu linkteki eklenti aradığım eklenti fakat fakat güncel versiyonda çalıştıramadım.

Yardımınızı bekliyorum.

Düğün ve Sünnet Davetiyeleri, Nikah Şekeri ve Matbaa işleri...
wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Temanız Elementor yada WPBakery ile düzenleme imkanı sunuyorsa, Blog sayfasını bunlarla düzenleyerek ve sayfaya Product eklemesi yapabilir, hangi kategori ürünlerinin ya da hangi ürünlerin yayınlanacağını tayin edebilirsiniz.
seodizayn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 32 / 9
  • Ticaret 8, (%100)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Temanız Elementor yada WPBakery ile düzenleme imkanı sunuyorsa, Blog sayfasını bunlarla düzenleyerek ve sayfaya Product eklemesi yapabilir, hangi kategori ürünlerinin ya da hangi ürünlerin yayınlanacağını tayin edebilirsiniz.

Üstadım her yazıya kendim seçtiğim farklı ürünleri eklemek istiyorum. Yani seçtiğim ürünler yazının en alt kısmına eklenecek. Yardımınızı bekliyorum.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

seodizayn adlı üyeden alıntı

Üstadım her yazıya kendim seçtiğim farklı ürünleri eklemek istiyorum. Yani seçtiğim ürünler yazının en alt kısmına eklenecek. Yardımınızı bekliyorum.

Bir önceki yorumda "ELEMENTOR VE WPBAKERY sayfa yapıcınız varsa" bunlarla yapabileceğinizi belirttim... Her kategori her istediğiniz ürünü ekleyebilirsiniz...
Sayfa yapıcılar ile izlenecek yol basitçe Row ekle>Row içine Product ekle> Görünüm ayarlarını yap> yayınla...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 32 / 9
  • Ticaret 8, (%100)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Bir önceki yorumda "ELEMENTOR VE WPBAKERY sayfa yapıcınız varsa" bunlarla yapabileceğinizi belirttim... Her kategori her istediğiniz ürünü ekleyebilirsiniz...
Sayfa yapıcılar ile izlenecek yol basitçe Row ekle>Row içine Product ekle> Görünüm ayarlarını yap> yayınla...

Üstadım verdiğiniz fikir için çok teşekkür ederim. Bana ışık tuttu. Şu yöntem ile işimi gördüm Yazı kısmında + 'ya basarak özenle seçilmiş ürünler kısmından istediğim ürünler ile yazının içerisine ürünleri ekledim. Tekrardan çok teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al