wmaraci reklam

woocommerce fiyatı düşünce haber ver eklentisi

4 Mesajlar 1.319 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mlsyngn mlsyngn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek melisa
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba,

Ben wordpress ile bir e ticaret sitesi kurdum konu hakkında 2 hafta öncesine kadar hiç bir fikrim yoktu.youtube dan izlediğim videolar ile yaptım bişeyler.
şimdi ürünleri yüklüyorum ama bulamadığım şeyler var yardımcı olabilir misiniz?

1- sepete ekle butonunun yanına altına üstüne fonksiyon nasıl eklerim. örneğin fiyatı düşünce haber ver ya da stoğa geldiğinde haber ver gibi.
2- Ürünlerin farklı renkleri olduğunda renk seçiminde ürünü göstersin.tam anlatamadım ama resim eklemeyi beceremedim.
3-ürünlere video eklemek istiyorum fakat resimlerin olduğu sütuna eklenmiyor onu nasıl yapabilirim.

yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
MustafaTuran

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Marker Marker Lead Developer Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Lead Developer
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 74 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
Projelerimde kullanıyorum ancak belirttiğin işlevleri tamamen karşılamıyor. Eklenti üzerinden düzenleme yapabilirsin. Kontrol edebilirsin. Ek olarak sunucuyu yoracak bir eklenti, eklenti boşa alma tekniğini biliyorsan kullanmanı tavsiye ederim. Geliştirici ekibi ile gün içinde görüşme sağlıyorum optimizasyon üzerinde hala çalıştıklarını belirtiyorlar.

https://wisdmlabs.com/woocommerce-user-specific-pricing-extension/
MustafaTuran

kişi bu mesajı beğendi.

mlsyngn mlsyngn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek melisa
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
yok öyle bir teknik bilmiyorum dediğim gibi çok yeniyim.sunucu da deneme amaçlı en düşük paket aldım terimlere bile çok uzağım.instagram üzerinden satış yapıyordum site açma fikri yerleşti kafama param olmadığı için kendim yapmaya çalıştım 2 haftadır uğraştığım için pes etmek de istemiyorum.
birşey daha sorayım o zaman mesela 150tl üzerine kargoyu ücretsiz yapmak istiyorum ama ödemeye geldiğinde sabit fiyatlı kargo ve ücretsiz kargo diye 2 seçenek çıkıyor çok manasız bir şekilde.onu nasıl yapabilirim.

Marker Marker Lead Developer Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Lead Developer
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 74 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
Belirttiğim gibi sitenizin tamamen optimize edilmesi gerekiyor. Şunuda belirtmek isterim, önbellekleme, cdn, img optimize ile %28'lik bir sunucu yükünü azaltabilirsiniz. Önemli olan ve son zamanlarda üzerinde çalıştığımız woo yapısını çekirdekten tamamen optimize etmek için yeni teknikler geliştiriyoruz.

İstediğiniz kargo entegrasonu için tema geliştiricisi ile görüşmeniz gerekiyor, geliştirmediğim tema veya eklentilerde kod incelemesi gerçekleştirmiyorum.

Alternatif olarak geliştirdiğimizi JetElements eklentisini kullanarak bu işlemi yapabilirsiniz ve JetWooBuilder ile tamamen özelleştirebilirsiniz. https://www.templatemonster.com/wordpress-plugins/jetwoobuilder-woocommerce-page-builder-addon-for-elementor-wordpress-plugin-69528.html

Bloğumda paylaştığım optimize teknikleri sitenizi optimize etmeniz için en köklü optimize teknikleridir. Detaylı incelemenizi isterim tekrar.

https://gitstack.io/wordpress-hizlandirma-teknikleri/

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al