wmaraci reklam

woocommerce ile başlamak hatamı olur ?

2 Mesajlar 530 Okunma
wmaraci reklam

Yusufcoruh Yusufcoruh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese selam ;
wordpresi ve esnekliğini çok seviyorum newsmag teması ile bazı ürünlerin tanıtımını yaparken bir taraftanda talep edenlere satışınıda planlıyorum .

yeni bir domain alıp bu domain ana dizinine newsmag temasıyla bir ürün dergisi sektörel tanıtım yaparak ve woocommerce ilede bazı ürünlerin satışını gerçekleştirirsem ilerde pişman olurmuyum ?
neden böyle bir soru sordum ? Hemen hemen her firma blog olarak altdizin tercih etmiş ana sayfayı ise malum idea , tici gibi firmalardan kiraladıkları yıllık aidat ödedikleri firmalar ile iş yapmakta .
wordpress ile blog kurup ilerde işler büyüdüğünde bu firmalara giderseem bana hostingimi vermiyecekler muhtemelen o ana kadar olan verilerimi ya taşıyacaklar ki sanmıyorumki word presse izin versinler kendi sistemlerinin bloglarını önericekler bense wordpresden wazgeçmek istemiyorum bi fikir veren arkadaş cıkarmı aranızdan . aylık cirolara göre konuşucak olsaydık örneğin ayda 10 bin-20 bin tl ciro çeken bir e ticaret firması woocommerce ile hayatını idame ettirip wordpresin tüm güzelliklerini kullnabilirmi yoksa mutlaka büyük bir firma ile anlaşmalımı ?
kısaca parasal bir durum söz konusu değil daha ziyade yavaş yavaş kontrollü bi şekilde büyütmeyi planladığım bir e ticaret girişimim olacak sizce yol haritam nasıl olmalı

wmaraci
reklam

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
Woocommerce ile başlayabilirsiniz ileride satış hacminiz çok çok artarsa özel yazıım alternatiflerine girebilirsiniz tabi buda isteğe bağlı.Woocommerce kullanarak Wordpressin faydalarından yararlanır ve opsiyonel olarak küçük maliyetler ile çok güzel işler başarabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al