wmaraci reklam

WP Mobile Edition

2 Mesajlar 557 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
Ziyaretçilere mobil görünüm ve sitenizin normal teması arasında geçiş yapma seçeneğini sunar.
Oldukça hızlı, sade ve hoş bir arayüzü vardır.
Arama, kategoriler, etiketler, yorumlar gibi seçeneklerin gösterimi gayet kullanışlı ve anlaşılabilir bir görünümdedir.
Görüntülerin yeniden ölçeklendirilmesi, makalelerin ve yazıların birden fazla sayfaya akıllıca bölünmesi, sadeleştirme stilleri ve desteklenmeyen ortamların çıkarılması dahil olmak üzere cihaz uyarlamasıda vardır.

Ekran Görüntüsü

Mobilde Tavan yapmak isteyenler için öneriyorum

Kendi sitemde test edildi ;)

İndirme Adresi:
WP Mobile Edition
Mutlaka deneyin ;)
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Emeğinize sağlık. Hız performansı başarılı görünüyor detaylı incelemek gerekir fakat bu tarz eklentilere uzak olduğumu söylemeliyim. Çünkü kişisel olarak düşündüğümde bazı dezavantajları var maalesef.

Zincirleme olarak yönlendiriyor beni bu durum:

Birincisi insanlar o kadar tema içerisinde didik didik araştırıp tema satın alıyorlar. Ziyaretçilerin de minimum %60-%70 oranında mobil kullanıcı olduğunu varsaydığımızda bu temayı göstermeye mecbur bırakmış oluyoruz. Aldığımız temanın bir anlamı kalmıyor.

Bu sefer sırf hızlı olması için mecbur kullanacağım bir tema olunca, WordPress'de kalmamın anlamı olmuyor diyorum ve Blogger çok daha mantıklı geliyor. Blogger'da ne isterseniz var, CDN dahil. Güvenlik problemi yok. Ddos endişesiyle site kapanacak korkusu yok. Hosting masrafı yok. Google sunucuları sayesinde oldukça hızlı. Tabii birde Full AMP temalardan yükleyince sayısız avantaj ve tercih edebildiğim bir görünüme sahip olabilirim diyorum.

O yüzden bu tarz düzenlemelere alışamadım gitti. WordPress mantığına biraz aykırı geliyor. Sayfayı 90 kb'a düşürdükten sonra WordPress'de kalmanın anlamı olmuyor :) Üstelik son güncelleme 2 yıl önce yapılmış, günümüz kod standartlarının dışında da kalabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al