[CENTER]
[CENTER][CENTER]

[SIZE=4][COLOR=#000000]Çalışma Yaptığımız Bazı Sitelerin Çalışma Öncesi ve Sonraki GTMETRİX Skorları[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#000000]
[/COLOR]
[/SIZE]

[/CENTER]
[SIZE=4][COLOR=#000000]ÖNEMLİ NOT: ÇALIŞMA YAPILAN SİTELERİN %99'UNDA CACHE EKLENTİLERİ KULLANILIYOR VE AYARLARI YAPILMIŞ OLDUĞU HALDE ALINAN SKORLAR HEPSİ YUKARIDA GÖRDÜKLERİNİZ.
[/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]

[COLOR=#2c82c9]*** YORUMLARI[/COLOR]

[/CENTER]
@aofclub; kendisi ile telefonda uzun uzun konuştuk, gerçek çok yakından ilgilendi, sorunlarımı ve sıkıntıları dile getirdim, uzun vadede çalışabileceğim bir kardeşimiz diyebilirim-

@webvo; @constantine38; hocam ile çalışma sağlandı emeğinden ötürü kendisine çok teşekkür ediyorum bu kadar değişiklik beklemiyordum açıkçası site hızı muazzam durumda şiddetle tavsiye ediyorum uzun soluklu bir çalışma yaptı ve detaylı raporu gönderdi

@krypton; 1 adet site yaptırıldı. Profesyonel çalışma

@KentHarita; Cuma günü arkadaş ile yaklaşık yarım saat konuştuk. Çok ilgilendi sağolsun. Pazartesi tüm kullanıcı bilgilerini verdim. Sadece eklenti mantığı ile değil. Tüm sitenin kodlarını inceledi. css js vs.. sıkıştırmaları yaptı. Çok kısa sürede siteyi tabiri caizse kurşun gibi yaptı. Konu başlığında "ŞU ANA KADAR KULLANDIĞINIZ TÜM CACHE EKLENTİRİ UNUTUN" ifadesi gerçekten doğru. Tüm eklentileri unutun. Tavsiye ediyorum. Güvenilir bir arkadaştır.

@GalipErdem; Çok güzel bir iş çıkarttı. Hepsinden öte neler yaptığına dair harika bir rapor oluşturmuş. Eline sağlık.

@HeatoN; Bu arkadaş gerçekten efsane. Bilgileri aldı bağlandı, sitenin açılışı değişti üstüne üstlük sorularımı ve bazı özel eklenti isteklerimede cevap verdi. Gerçekten böyle kişiler bulmak zor, keşke herkes sizin gibi olsa.

10 sayfa rapor gönderdi birde, şimdi onu inceleyeceğim. Önümüzdeki aylarda tekrar çalışacağım kendisi ile.

[COLOR=red]Sipariş vermeden önce bana ulaşın. Sitenizi analiz ederek ne kadar performans sağlayacağımıza daha rahat karar verebiliriz.[/COLOR]

Yapamayacağımız hiç bir işlem için söz vermiyoruz. Ne yazıyorsa onu yapıyoruz!!!

[SIZE=3]
Yapılan işlemlerin Avantajları Nelerdir?[/SIZE]

• Tüm ayarlar yapıldığında site açılış hızında 10 kata kadar artış görülür.

• Site performasında artış demek, google sıralamasında ve alexa sıralamasında üst sıralara çıkmak anlamına gelir.

• Site yüklenme hızının düşmesi, ziyaretçilerinizin sitenizde daha fazla sayfayı ziyaret etmesini sağlar.

• Anlık ziyaretçi sayılarının yükseldiği zamanlarda bile sitenizin yüksek performansta çalışmaya devam eder.

• CSS, JS, HTML gibi kodların sıkıştırılmasıyla bant genişliğinde (bandwidth) %80 tasarruf etmenizi sağlar.

• Daha az sorgu çalıştırarak sunucu üzerinde yük oluşmaz, sunucunuz suspended olmaz.

• Resimler optimize edilerek sayfaların daha hızlı açılması ve daha az kaynak tüketilmesi sağlanır.

• Yönetim panelinizi ele geçirmeye çalışan hackerler başarıyla engellenir.

• Kırık link tespiti ile geçersiz linkler, resimler, videolar tespit edilerek ziyaretçilerin ve arma motorlarının olumsuz geri dönüş yapması engellenir.

• Zararlı yazılımlar tespit edilerek açıklar mümkün olduğunca kapatılmaya ve zararlı yazılımlar temizlenmeye çalışılır.

Yapılan test işlemlerlerinde GTMETRİX referans alınır. Google Pagespeed algoritmasını değiştirdiği için çok fazla metrik baz alınıyor ve puan çok düşük çıkıyor.

[FONT=Verdana]BİTTİMİ? TABİİ Kİ HAYIR!!!
OPTİMİZASYON YANINDA BİRDE EN ÇOK TERCİH EDİLEN VE GOOGLE'UN RESMİ OLARAK ÖNERDİĞİ [COLOR=#ff0000]AD İNSERTER PRO [/COLOR]EKLENTİSİNİN ÜCRETLİ VERSİYONUNU KURUYORUZ!!!
[/FONT]

[CENTER]

[/CENTER]
Bir sitenin geç açılmasına en çok etki eden şeylerden birisi Adsense kodlarıdır. Ne kadar çok reklam olursa sitenizin açılma hızı o kadar düşer. Çünkü önce Adsense javascript kodu yüklenir, ardından site açılır. Lazy Load özelliği sayesinde reklamların açılması site yüklendikten sonraya bırakılarak sitenin daha hızlı açılması sağlanır. Ayrıca AMP desteği mevcuttur. %100 Adsense uyumludur. Detaylı bilgi aşağıdaki linktedir.

https://support.google.com/adsense/answer/7527509?hl=tr
[FONT=Verdana]

[CENTER]Detaylı bilgi için tıklayın.

[/CENTER]
[/FONT][FONT=Verdana]

[CENTER]

[/CENTER]
[/FONT]

[COLOR=red][CENTER]İşlem süresi yoğunluğa göre 4-6 saati bulabilir.

[/COLOR][COLOR=red]

[/COLOR]Eklentiler %100 Orjininal LİSANSLIDIR. Kesinlikle W.AREZ sitelerden alınmış eklentiler değildir.

[COLOR=#000000]Not:Eğer optimizasyon sonucu site hızı artmış ve GTMERİX skoru yükselmiş ve ödeme yapılmamış ise -itrade veririm. Ödemenin maximum 3 iş gününde yapılması gerekir.[/COLOR][/CENTER]

[COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][FONT=Arial Black]DİKKAT! [/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Kullandığım tüm eklentiler lisanslı ve güncellenebilir eklentilerdir. Hepsi tarafımca satın alınmış olunup istediğim sitelere kurma yetkim vardır. Sağdan soldan 100 TL'nin altında satılan shell yüklenmiş eklentiler ile karıştırmayın. Raporda eklentilerin ücretli olduğuna dair gerekli kanıtları yolluyorum. İnternette 60-70 TL'ye satın alınıp pazarlanan eklentilere dikkat edin. Lisans sahibi istediği zaman sitenizi sistemden silebilir. Benden hizmet alanlar için kesinlikle böyle bir şey söz konusu değildir. Kesinlikle hiç bir eklenti başka sitelerde kullanılamaz. Hepsi günlük kontrol edilerek izinsiz kullanım yapan siteleri panelden silerim. Benden hizmet almış arkadaşlar bu şartları kabul etmiş olur.[/COLOR][/COLOR]