wmaraci reklam

Neredeyse her siteden WordPress sitenize otomatik içerik çekin – WP İçerik Toplayıcı - içerik botu

67 Mesajlar 29.738 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)
Türk bir geliştirici çıkmış böyle büyük bir projeye atılmış, kim bilir ne kadar zaman harcamış ve Envato gibi global bir platformda yayınlatmayı başarmış. Üstüne çok sayıda da satış yapmış.

Burada gelip de yaptığınız yorumlar "çalıntı içerik ..." "videoda ses şöyle olmuş ..."
Biraz emeğe saygı lütfen.

Eline sağlık çok güzel bir eklenti olmuş. Umarım bol sayıda satış yapabilirsin.
hasnhasan TuRGuTs Boraboy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

TuRGuTs TuRGuTs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

Plain adlı üyeden alıntı

Türk bir geliştirici çıkmış böyle büyük bir projeye atılmış, kim bilir ne kadar zaman harcamış ve Envato gibi global bir platformda yayınlatmayı başarmış. Üstüne çok sayıda da satış yapmış.

Burada gelip de yaptığınız yorumlar "çalıntı içerik ..." "videoda ses şöyle olmuş ..."
Biraz emeğe saygı lütfen.

Eline sağlık çok güzel bir eklenti olmuş. Umarım bol sayıda satış yapabilirsin.

Teşekkürler, beğenmenize sevindim.

Disco Disco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)
Ben böyle bir şey görmedim. 100 adet içeriği 30TL'ye benim siteye kopyala dediğim insanların ağız kıvırmasına dayanamıyordum... Bazen yapacak adam bile bulamıyordum. Bu uygulamayı gördüm sen adamsın adamın dibisin. Hassın sen has. Ay sonunda mutlaka satın alacağım. Bu adam bir Genius :D Helal olsun tebrik ederim program çalışıyor bölük pörçük ingilizcem ile yazıları kopyalamayı başardım.
TuRGuTs

kişi bu mesajı beğendi.

Disco Disco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)
Satın alınmıştır :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)
Extended alirsak ne olacak hocam bilgi verirmisiniz. TuRGuTsb

• Üyelik 17.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

MesuT adlı üyeden alıntı

Extended alirsak ne olacak hocam bilgi verirmisiniz. TuRGuTsb

6 ay yerine 12 aylık destek satın almış oluyorsunuz.
MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

vanpark vanpark WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 39 / 22
  • Ticaret 3, (%100)
Şuanda aynı işlemin benzerini yapan eklenti kullanıyorum. Yazım burda kalsın hoşuma gitti bunuda deneriz amaç emek boşa gitmesin

https://filmgezgini.com 350 Bin Yüklü Film 1 m+ Oyuncu Bilgisinden Oluşan Sağlam Film Platformu

• Üyelik 17.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
v1.7.0 yayınlandı. Yeni versiyon ile eklenenler ve değişenler:

• Otomatik çeviri. Google Cloud Translation API veya Microsoft Translator Text API ile yazıları otomatik olarak başka dillere çevirin.

• Proxyleri rastgele sıralayın. Bu şekilde yaparak hedef siteye yapılan her istekte proxy adresleri rastgele sıralanacaktır.

• Eğer geliştiriciyseniz, 50'den fazla action ve filterları kullanarak eklentiyi istediğiniz gibi geliştirin. Hedef siteden alınan bilgileri kendi istediğiniz formatta kaydedebilir, eklenti için kullanılabilecek eklentiler yazabilirsiniz. Örneğin, spinner özelliği gibi eklentide olmayan bir özelliği kendiniz bir eklenti yazarak entegre edebilir ve bu eklentiden para kazanabilirsiniz.

• Düzeltildi: Proxyler sadece hedef siteye yapılan istekte bir hata olduğunda kullanılıyordu. Artık her zaman kullanılıyor. Test ederken bile.

• Düzeltildi: Eklentinin sayfaları PHP 7.1'de düzgün görüntülenmiyordu.

• Arayüz ve kullanıcı deneyimi iyileştirmeleri yapıldı.

randysotti randysotti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
demoda deneme fırsatım oldu lakin çok karışık geldi içerik çekicegim sitede kategoriler yok mesela link veriyorum yayımla dediğimde oda bana link veriyor :D

• Üyelik 17.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni video anlatım eklendi. Aşağıdaki videoda WP İçerik Toplayıcı ile ShiftDelete.Net'ten otomatik olarak içerik alabilmek için yapılması gereken ayarların nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Bu videoda her ne kadar ShiftDelete.Net üzerinden anlatım yapılsa da, anlatılanları farklı sitelerde de uygulayabilirsiniz. ShiftDelete.Net'in tasarımının (veya kaynak kodunun) değişmesi durumunda site ayarlarını da buna göre tekrar yapmanız gerekecektir. Dolayısıyla, her ne kadar şu an için bu ayarlar geçerli olsa da, burada anlatılanların gelecekte birebir yapılması durumunda WP İçerik Toplayıcı istediğiniz gibi çalışmayabilir. Bu nedenle, bu videoyu izlerken ayarların nasıl yapıldığını öğrenmeye çalışarak izlemeniz, hem gelecekte bu site için ayarları yaparken hem de farklı sitelerin ayarlarını yaparken/değiştirirken size yardımcı olacaktır.

ShiftDelete.Net'ten içerik almadan önce sitenin sahiplerinden izin almalısınız. Herhangi bir telif hakkı ihlali durumunda WP İçerik Toplayıcı sorumlu değildir.

Bu videoda, aynı zamanda, WordPress sitenize iframe kodlarını otomatik olarak nasıl doğru yoldan ekleyebileceğinizi de öğreneceksiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al