wmaraci reklam

NettaCompany - Wordpress Profesyonel Optimizasyon ( Güvenlik - Hızlandırma - SEO - Türkçeleştirme - Virüs Temizleme ) ve Dahası!

3 Mesajlar 1.437 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

NettaCompany NettaCompany WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 230 / 197
  • Ticaret 26, (%100)

BitCoin/Altcoin - Havale/EFT - Banka/Kredi Kartı - İninal Kart ile ödeme imkanı!

wmaraci
reklam

metinoz metinoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 13 / 16
  • Ticaret 2, (%100)
Üşengeç biriyimdir asla böyle bir mesaj yazmam ama paranız ziyan olmasın diye yazıyorum.

Firmanın ilgili çalışmasını tavsiye etmiyorum, Tüm saydığı işlemler ücretsiz olan fastest cache ve all in one security eklentileri kurularak yapılıyor, seoda bildiğiniz dışında farklı yaptıkları tek işlem seo friendly images ve external link eklentilerinin kurulması. Yani firmanın yaptığı tek şey 4 eklentinin kurulup ayarlarının yapılması.

Bunun dışında Google tarafından optimize edilen js ve cssleride ekliyorlar ve bu bazı eklentilerde düzgün çalışmama yada yüksek cpu gibi sıkıntı çıkartıyor.

Ben yaşadığımdan ve sebebini bilmediğimden dolayı neden olduğunu sorduğumda sizin hostinginiz kötü bizim hostinge geçin yoksa destek veremeyiz dediler. 1CPU 1GB ramli bir hostinge geçtiğimde, hostinginiz halada kötü bizim firmamıza geçiş yapmadınız hizmet veremeyiz cevabını yeniden duydum.

Allah’tan sorunun css ve js si değiştirilen eklentilerden kaynaklandığını tespit edip sorunu çözebildim.

Böyle firmalara dikkat edin mağdur olan müşteriler tarafından ***’da ilgili firmayı forumdan uzaklaştırdık. Umarım burada da aynı işlem uygulanır.

barisdayak barisdayak Barış Dayak Bronz Üye
  • Üyelik 22.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Tasarım ve Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 33 / 16
  • Ticaret 5, (%100)
wordpres için page speed manüel hızlandırma ve makale başlıklarını navigasyon menü yaptırmak istiyorum.
ilgilenirseniz iletişime geçermisiniz.

Wordpress Web Tasarım ve Seo Uzmanı
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al