Giriş Yap / Kayıt Ol

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Ticaret > Wordpress Hizmetleri
smmturk
NettaCompany - Wordpress Profesyonel Optimizasyon ( Güvenlik - Hızlandırma - SEO - Ücretsiz CDN - Virüs Temizleme ) ve Dahası!

NettaCompany - Wordpress Profesyonel Optimizasyon ( Güvenlik - Hızlandırma - SEO - Ücretsiz CDN - Virüs Temizleme ) ve Dahası!

Okunmamış 27 Haziran 2018, 22:59
SametDemir Adlı Üyenin Avatarı
Bir programcının notları

Meslek: Yazılım
Ad, Soyad: Sa... De...
Ticaret: 41, 100%
Başlığa ithafen CDN sunucuları nerede barınıyor ? Cloudflare üzerinden mi ?
NettaCompany bunu beğendi.
Okunmamış 28 Haziran 2018, 00:13
NettaCompany Adlı Üyenin Avatarı
Web Solutions Technology

Ad, Soyad: Se... Çe...
Ticaret: 23, 100%
Alıntı:
SametDemir Adlı Üyeden Alıntı
Başlığa ithafen CDN sunucuları nerede barınıyor ? Cloudflare üzerinden mi ?
Merhaba, SametDemir

CDN Hizmeti Cloudflare API ve DNS ile aktif edilmektedir gerekli işlemler tarafımızca yapılmaktadır. Daha detaylı bilgiyi https://www.nettacompany.com.tr/wordpress-optimizasyon sayfamızıdan bulabilirsiniz.

Saygılarımızla.
Okunmamış 30 Haziran 2018, 01:52
MaxTy Adlı Üyenin Avatarı
fullfilmindir.gen.tr

Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Te... Ef...
Ticaret: 2, 100%
Mesajım bulunsun soruma cevap alabilirsem alacam
www.fullfilmindir.gen.tr
Okunmamış 30 Haziran 2018, 10:52
Web Solutions Technology

Alıntı:
MaxTy Adlı Üyeden Alıntı
Mesajım bulunsun soruma cevap alabilirsem alacam
Merhaba, MaxTy

Soru ve sorularınızı heyecanla bekliyoruz, memnuniyet ile cevap vereceğimizi belirtmek isteriz.

Saygılarımıla.
Okunmamış 04 Temmuz 2018, 12:45
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 21 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Ha... Ek...
Ticaret: 9, 100%
2 adet full optimizasyon işlemi satın alındı. İşlerini hakkı ile yapan bir firma yakın zamanda ayrıca sunucu da alacağım. (y) Tavsiye edilir.
Okunmamış 12 Temmuz 2018, 13:43
Web Solutions Technology

Alıntı:
Holiqan Adlı Üyeden Alıntı
2 adet full optimizasyon işlemi satın alındı. İşlerini hakkı ile yapan bir firma yakın zamanda ayrıca sunucu da alacağım. (y) Tavsiye edilir.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Çalışmalarımızın devamını temenni ederiz.
Okunmamış 12 Temmuz 2018, 16:19
ASametYildirim Adlı Üyenin Avatarı
Son derece meraklı :)

Ad, Soyad: Ab... Yı...
Ticaret: 54, 100%
Websitem bazı bölgelerde 5 saniyede bazı yerlerde ise 10 saniyede açılıyordu. Verdikleri hizmet sayesinde sitem artık 1 saniyeden daha kısa sürede açılıyor. Birçok gereksiz eklentiyi ve eklenti kalıntılarını temizlemişler.

Daha önce aynı temaya ve eklentilere sahip başka sitem için forumda en çok tanınan birinden hizmet almıştım. O hizmet sayesinde 10 saniyede açılan sitem 3 saniyede açılmıştı. Bu güne kadar en iyi hizmeti onların verdiğini sanıyordum.

Fakat bu sefer aynı temaya ve eklentilere sahip bu sitemin @NettaCompany ekibi sayesinde 1 saniyeden daha kısa açıldığını, hatta neredeyse yarım saniyede açıldığını görmek beni inanılmaz derecede etkiledi.

Ayrıca boşa para verdiğim eklentilerden de @NettaCompany ekibi sayesinde kurtuldum. @NettaCompany ekibinin bütün bu hizmetleri çok kısa sürede yapması tamamen inanılmaz bir durum.

Kısacası @NettaCompany ekibi wordpress tabanlı sitemin açılış hızını 10 saniyeden 1 saniye altına indirdi. Sadece bununla yetinmeyerek Google'nin Page Speed Aracında da vasat olan puanımı neredeyse zirveye götürdü.

Son olarak yardımsever tutumlarından ve gerçekten işlerinde bu kadar profesyonel olduklarından dolayı sonsuz kere teşekkür ediyorum ve wordpress optimize konusunda şiddetle @NettaCompany ekibi ile çalışmanızı öneriyorum.

Aklıma gelmişken söylemeden geçmeyeyim.
Sitemi hızlandırayım diye bir tane eklentinin düzgün çalışmasını bozmuştum. Sağolsun @NettaCompany ekibi siteyi hızlandırırken onuda düzeltmişler. Bunun için ayrıca teşekkür ederim.

Az kalsın unutuyordum. Daha önce kullandığım CDN servisi bende baya sorun yapmıştı. Cpanele giremiyor sürekli ssl hatası alıyor ve admin panelinde çok fazla hata alıyordum. @NettaCompany ekibi bu CDN servisini de sorunsuz ve muhteşem şekilde kurup teslim etti. Bunun içinde tekrardan teşekkür ederim.

Yazacak ve teşekkür edecek o kadar çok konu varki... Ben sözü sitenin son halini gösteren bu fotoğraflara bırakayım.

Not: Resimlerin boyutunda sorun olabilir en kısa zamanda düzeltmeye çalışacağım.

Okunmamış 13 Temmuz 2018, 11:28
Web Solutions Technology

Alıntı:
ASametYildirim Adlı Üyeden Alıntı
Websitem bazı bölgelerde 5 saniyede bazı yerlerde ise 10 saniyede açılıyordu. Verdikleri hizmet sayesinde sitem artık 1 saniyeden daha kısa sürede açılıyor. Birçok gereksiz eklentiyi ve eklenti kalıntılarını temizlemişler.

Daha önce aynı temaya ve eklentilere sahip başka sitem için forumda en çok tanınan birinden hizmet almıştım. O hizmet sayesinde 10 saniyede açılan sitem 3 saniyede açılmıştı. Bu güne kadar en iyi hizmeti onların verdiğini sanıyordum.

Fakat bu sefer aynı temaya ve eklentilere sahip bu sitemin @NettaCompany ekibi sayesinde 1 saniyeden daha kısa açıldığını, hatta neredeyse yarım saniyede açıldığını görmek beni inanılmaz derecede etkiledi.

Ayrıca boşa para verdiğim eklentilerden de @NettaCompany ekibi sayesinde kurtuldum. @NettaCompany ekibinin bütün bu hizmetleri çok kısa sürede yapması tamamen inanılmaz bir durum.

Kısacası @NettaCompany ekibi wordpress tabanlı sitemin açılış hızını 10 saniyeden 1 saniye altına indirdi. Sadece bununla yetinmeyerek Google'nin Page Speed Aracında da vasat olan puanımı neredeyse zirveye götürdü.

Son olarak yardımsever tutumlarından ve gerçekten işlerinde bu kadar profesyonel olduklarından dolayı sonsuz kere teşekkür ediyorum ve wordpress optimize konusunda şiddetle @NettaCompany ekibi ile çalışmanızı öneriyorum.

Aklıma gelmişken söylemeden geçmeyeyim.
Sitemi hızlandırayım diye bir tane eklentinin düzgün çalışmasını bozmuştum. Sağolsun @NettaCompany ekibi siteyi hızlandırırken onuda düzeltmişler. Bunun için ayrıca teşekkür ederim.

Az kalsın unutuyordum. Daha önce kullandığım CDN servisi bende baya sorun yapmıştı. Cpanele giremiyor sürekli ssl hatası alıyor ve admin panelinde çok fazla hata alıyordum. @NettaCompany ekibi bu CDN servisini de sorunsuz ve muhteşem şekilde kurup teslim etti. Bunun içinde tekrardan teşekkür ederim.

Yazacak ve teşekkür edecek o kadar çok konu varki... Ben sözü sitenin son halini gösteren bu fotoğraflara bırakayım.

Not: Resimlerin boyutunda sorun olabilir en kısa zamanda düzeltmeye çalışacağım.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Sizinle çalışmak keyif vericiydi.

Saygılarımızla .
ASametYildirim bunu beğendi.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Wordpress Hizmetleri