wmaraci reklam
lidertakipci

Özel Eklenti Yazarı Arıyorum

2 Mesajlar 382 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

canseven canseven WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ogrencj
  • Konum Konya
  • Ad Soyad D** C**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba. Web sitemize bir eklenti yazdırmak istiyoruz. Web sitemizde kayıt ol butonuna tıklayınca pop up form açılmaktadır, bu formda kullanıcı adı mail ve şifre bilgisi istenmektedir. Buraya telefon bilgiside konulacak, lakin;
Sitemizde halihazırda çalışan bir NetGsm eklentisi mevcuttur. Woocommerce sayfasında kayıt olunacağı zaman telefon bilgisi istemektedir, fakat bu eklenti anasayfada üye olurken telefon bilgisi istemiyor. Sadece alışveriş esnasında sepete ekleyip ödemeye geçerken, yeni üyelik isteme durumunda ad soyad ve telefon bilgisi istiyor. Bunuda sanırım hem sitenin veritabanına hemde NetGsm rehberine ekliyor. Bundan emin değilim. Benim istediğim şu,
Anasayfada üye olurken istenen telefon bilgiside, alışveriş sırasında NetGsm tarafından gösterilen form ile üye olurken istenen telefon bilgiside aynı yere kaydolsun. Üyelik aşamasında doğrulama kodu gönderilsin istiyorum. Anlatabildim mi bilmiyorum, yazabilecek bir arkadaşımız varsa mesaj atsın görüşelim

wmaraci
reklam

vCARBON vCARBON Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%0)
Ufak bir konfirgasyon problemi, discorddan mesaj atarsan yardımcı olmak isterim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al