wmaraci reklam

Profesyonel ve Hızlı Wordpress Hizmetleri, Kurulum ve OPTİMİZASYON - PSD to CSS & WP, SEO Ayarları

4 Mesajlar 500 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1862
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)
Daha önce bir çok forumda çoğu insan yaptığım işleri ve bu işlerin kalitesini bilir. Yakın yıllarda kendinden fazlasıyla bahsettiren WPmanya üzerinden satışa sunulan tüm temaların wordpress giydirmeleri ve teknik destek hizmeti tarafımdan verilmiştir. Fakat yeni tanışacağımız insanlar için aşağıya bir kaç referansımı ekliyorum. Dilerseniz daha fazla referans gönderebilirim.

Ne yapıyorum ?

1. PSD to CSS : Proje’nin dökülecek sayfa sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

2. CSS to WP : Proje detayı ile doğru orantıda süre artabilir.

3. Eklenti Hizmetleri : Gerekli eklentilerin kurulumu, ayarları veya kontrollerini yapabilirim. Gelişmeniz için en uygun eklentileri önerebilirim.

4. Proje Yönetimi : WordPress ile hazırlanan bir web sitesinin açılışından itibaren bütün geliştirmelerini üstlenebilirim.

5. Tema Hizmetleri : PSD to CSS veya PSD to WP olmak üzere hem front-end hem back-end kısmında hizmet verebilirim.

6. Güvenlik Hizmetleri : Sitenizde bir açık olduğunu veya zararlı yazılıma maruz kaldığınızı düşünüyorsanız bu tarz sorunlarınıza çözüm getirebilirim.

7. Bakım Hizmetleri : Karşılaşmış olduğunuz hatalar, güncellemeler ve sürüm ayarlamaları bu hizmetlere dahildir. Minimum bakım hizmeti ücreti 49 TL'dir.

8. WordPress SEO : Siteniz için gerekli seo ayarlarını, tema ve hız optimizasyonlarını yapabilirim. Tahmini teslim süresi 1-3 gündür ve işlem sonunda detaylı bir rapor teslim ederim.

Nasıl Çalışırım ?

Ödemenin %50 (yarısını) iş öncesi almaktayım. İş sonrasında kendi sunucumda kurulu olan proje demosunun onayı verilene kadar ek bir ücret almamaktayım. Onay verildikten sonra kalan %50′lik ödemenin yapılması ile eş zamanlı olarak proje dosyalarını mail ile karşı tarafa iletmekteyim. Ödeme yapılmadan kesinlikle proje dosyalarını teslim etmiyorum. Proje yönetimi dahilinde aylık ücret karşılığında hizmet vermekteyim.

PSD to WP işlemleri için tema tamamlandıktan sonra tema paneli ve tema kullanımı ile alakalı dökümantasyon yazılı olarak verilmektedir, istenirse video olarak dökümantasyon teslim edilebilir. Bu işlemde optimizasyon hizmeti ücretsizdir.

Çok Fazla sayfa uzunluğu yarattığı için referans görsellerini konudan kaldırdım. Dilerseniz mail ile referanslarımı iletebilirim.

Kerem ZOR adlı üyeden alıntı

Berkay işinde çok iyidir. Birkaç hafta önce çizdiğim portfolyo tasarımını başarılı bir şekilde CSS&HTML ortamına döktü. Hayırlı işler :)

Seçkin adlı üyeden alıntı

PSD TO WP işlemi yaptırdım eline sağlık berkay istediğim gibi oldu arayüzümü yansıttı.

SabahKemalCansu adlı üyeden alıntı

Berkay abi işinde çok başarılı biridir,kodlamaları sıfır hata ile yapıyor hayırlı işler berkay abi.

umutr adlı üyeden alıntı

Anlaşıldı, çok güzel ve iyi bir arkadaş kendisi ile uzun süre iş yapmayı düşünüyorum.

Soner3d adlı üyeden alıntı

Pırlantı gibi bir arkadaş, işini düzgün yapan ve arkasında duran bir arkadaşımız... Basit bir tema için insanlara dil dökmekten yorulduğum anda karşıma çıktı kendisi. İyi ki de çıktı :) Verdiğim işi zamanından önce ve temiz bir şekilde teslim etti. Bundan sonra kendisi ile birlikte çok iş yapacağımızı umuyorum.

Çok teşekkür ederim kardeşim emeğine sağlık...

Soner3d adlı üyeden alıntı

Pırlantı gibi bir arkadaş, işini düzgün yapan ve arkasında duran bir arkadaşımız... Basit bir tema için insanlara dil dökmekten yorulduğum anda karşıma çıktı kendisi. İyi ki de çıktı :) Verdiğim işi zamanından önce ve temiz bir şekilde teslim etti. Bundan sonra kendisi ile birlikte çok iş yapacağımızı umuyorum.

Çok teşekkür ederim kardeşim emeğine sağlık...

Rıza adlı üyeden alıntı

Wordpress ve CSS de çok iyidir , temaları sorunsuz ve hızlıdır , daha önce çalışma fırsatı bulmuştum kendileriyle. :)

cimenweb adlı üyeden alıntı

Berkay kardeşime psd to css işlemiyle beraber, wp entegresi projesi yaptırdım. Sağ olsun, layıkıyla teslim edip verdi. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Güven veren bir arkadaş:)
Hayırlı satışlar.

ozgurkalyoncu adlı üyeden alıntı

İşini temiz yapan sorunsuz çalışabileceğiniz bir arkadaş

Kutayburunsuz adlı üyeden alıntı

İş konusunda çok hızlıdır ve sağlam iş yapar. Hayırlı işler berkayım :)

AlptekinCan adlı üyeden alıntı

Tema işi verildi işinde çok başarılı bir arkadaş tam zamanında istediğim gibi bitirdi hayırlı işler bol kazançlar dilerim kardeşim

kayra_host adlı üyeden alıntı

Wordpress giydirim hizmeti alınmıştır. Gayet başaralı ve ilgili birisi kendisi.. Sürekli çalışacağımızı düşünüyorum. Kolay gelsin, bol kazançlar.

Asit adlı üyeden alıntı

Berkay ile daha önce çalıştık , işinde çok iyi ve başarılıdır kolay gelsin, bol kazançlar.

HyS adlı üyeden alıntı

1 optimizasyon yaptırılmıştır, İşine özen gösteren temiz yapan bir arkadaş.

Ödeme Seçenekleri : Finansbank

İletişim mail : wpgelistirici@gmail.com aracılığıyla bana ulaşabilirsiniz.Maillerimi sürekli kontrol etmekteyim.

wmaraci
reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Selamlar,

Referansları inceleme şansım varmıdır? Mail imza da yer almakta, Yanlız sadece CSS, HTML, PSD rica ediyorum.

Elevator Elevator WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Asansör Teknolojileri Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
PM Lüften

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1862
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)
Konu günceldir.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al