Giriş Yap / Kayıt Ol

106Beğeni

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Ticaret > Wordpress Hizmetleri
nettacompany

374x90

Bu Alana Reklam Ver

Wordpress Kurulum & Düzenleme & Hızlandırma & SEO Ayarları Yapılır. Güven ve Kalite - Bol Referans

Wordpress Kurulum & Düzenleme & Hızlandırma & SEO Ayarları Yapılır. Güven ve Kalite - Bol Referans

Okunmamış 22 Ocak 2016, 00:34
Crewx Adlı Üyenin Avatarı
WhaleTheme Founder

Yaş / Cinsiyet: 20 / Erkek
Ad, Soyad: Al... Ci...
Ticaret: 122, 100%

ANINDA HOSTİNG GÜVENCESİ VE KALİTESİ İLE TÜM MÜŞTERİLERİMİZE YILLIK ALIMLARDA VDS - KORUMA PAKETLERİ - RESELLER - HOSTİNG - SEO RESELLER ÜRÜNLERİNDE GEÇERLİ %10 İNDİRİM SAĞLANMAKTADIR.

Alıntı:
BerkinAKTAŞ Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaşa son derece güvenerek hizmet alabilirsiniz. Şuan da iş yerindeyim ve teslimatım gerçekleşti siteyi açıp inceleme gereksinimi bile duymuorum profrsyonel bir iş çıkardığına eminim. Yani kısaca cümleyi toplamak gerekirsek son derece givenilir bir satıcı ve içten. Ayrıca hızlı yanıtları ile müşteri memnuniyetini üst safalara çıkartıyor emin olabilirsiniz
Alıntı:
cskaraman Adlı Üyeden Alıntı
İşine çok önem veren bir arkadaş. Hızlı, güvenilir ve samimi. Sitenizi emanet ederken hiç tereddüt etmeyin. Kanı hızında çalışan sitem şimdi fişek gibi maşallah. Teşekkürler

Alıntı:
smnkz Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaştan bir konu hakkında ücretli yardım istedim sağolsun kısa sürdüğü için ücret talep etmedi. Sonrasında 2 sitem için Wordpress hizmeti için anlaştık. Zamanında, temiz bir şekilde sitelerimi teslim etti. Güvenilir ve sağlam ticareti için teşekkür ederim.
Alıntı:
savasatesoglu Adlı Üyeden Alıntı
Ağustos ayında web sitesi kurmak için iletişime geçtim arkadaş gerçekten çok başarılı ve çok iyi biri.Hala daha desteğini esirgemiyor.İşinde çok iyi başarılarının devamını dilerim.Bir web sitesi,seo düşünüyorsanız tam adresi bu arkadaştır.Kesinlikle tavsiye ederim.

Alıntı:
burakcelik07 Adlı Üyeden Alıntı
Beyefendi ile çalışılmış, son derece ilgili ve hoşgörülü şekilde dinleyip, sonuç odaklı ve prensipli çalışması; faydalı tavsiyeleri ve alçakgönüllülüğüyle kendisini tarafıma hayran bırakmıştır.
Alıntı:
kardelenn Adlı Üyeden Alıntı
Ali kardeşim çok teşekkür ederim çok hızlı ve güvenilir bir şekilde sorunlarımı çözdüğün için yolun açık olsun, arkadaşlar gönül rahatlığıyla işlerinizi teslim edebilirsiniz

Alıntı:
kohreg Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaştan, site hızlandırma, seo ve spam engelleme hizmeti aldım. Çok kısa sürede işi tamamladı. Çıkan sorunları giderdi. Anlaşma haricinde olan ve site de eksik gördüğü yerleri düzeltti. Çalışmlarından memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Alıntı:
byhalo Adlı Üyeden Alıntı
Sağolsun kardeşim çok babacan bir adam. Muhabbeti güzel işinin ehli. Günlerce uğraşıp çözemediğim sitemdeki hız problemini ciddi ölçüde giderdi. Bir defaya mahsus özel bir durumumdan dolayı bu işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirdi. Tekrar teşekkür ederim üstadım ellerin dert görmesin.

Alıntı:
fraqman Adlı Üyeden Alıntı
Öncelikle işine önem veren bir arkadaş. Hızlı ve güvenilir. Sitenizi ona emanet ederken hiç tereddüt etmeyin. çok kısa zamanda çok güzel işler başardı. yaptığı çalışmalardan dolayı kendisine teşekkür ederim.
Alıntı:
modaeksen Adlı Üyeden Alıntı
Benim 2 siteye genel olarak ayarlamalar yaptı ve gerçekten çok güzel bir iş çıkardı
kendisine teşekur ediyorum

Alıntı:
EditorumORG Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaş işinin ehli birisi demek istiyorum Wordpress sitemin temasının bir kaç yerinin düzenlemesi gerekiyordu gayet hızlı bir şekilde düzenledi, teşekkürler.
Alıntı:
CanBurada Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaşın öncelikle muhabbeti işi ve ilgisi alakası çok iyi gerçekten.
Fazlası ile memnun etti aldığı para ettiği sohbet karşısında yok gibi sağolsun herşey için.

Alıntı:
furkan2499 Adlı Üyeden Alıntı
Themeforest tema kurulumu ve Wordpress kurulumu yaptırıldı. Ayrıca yapmak zorunda olmadığı halde farklı konularda yardımcı oldu bunun için ayrıca teşekkür ederim. Şahsen uzun bir süre oğraştıktan sonra yapacağım veya hatalı yapacağım Seo, eklent, tema kurulumunu ve arama motorları kayıtını 1 saat gibi kısa bir sürede yaptı. Hızlı ve yardım sever bir arkadaş. Kendisi ile ilk ticaretimdi ve bu işten sonra ticaretimiz daim olacak gibi görünüyor

Biraz içerik gönderildikten sonra kendisi daha sonra kontrol yapacak ve kusursuz bir site yapacağız inşallah.

Alıntı:
birdugungunu Adlı Üyeden Alıntı
Wordpress tema kurulumu için çalıştık kendisiyle başarılı bir arkadaş.

Alıntı:
BROTESS Adlı Üyeden Alıntı
Kesinlikle güvenilir biridir.Herkese tavsiye ederim işinde ehli bir kişidir.
Alıntı:
ismeter Adlı Üyeden Alıntı
İçtenlikle söylüyorum işine hakim, dürüst ve ilgili daha iyi birini görmedim. Adamsın kardeşim Crewx
Alıntı:
yamyamix Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaşa newspaper tema kurulumu yaptırdım ve çeşitli optimize işleri yaptırdım. İşini düzgün yapmasının yanı sıra samimi ve içtenliği çok iyiydi. İş yaptırmak isteyen çekinmeden yaptırabilir. İşini yaptırıp memnun olmayan kişinin parasını ben verecem
Alıntı:
Kotil Adlı Üyeden Alıntı
Sitemdeki bir kaç problem için hizmet satin alindi tesekkurler. Isinin ehli tavsiye edilir.
Alıntı:
SizinWeb Adlı Üyeden Alıntı
Crewx Forumdan gördüğüm kadarı ile Dürüst İşini hakkı ile yapan emeğe Saygı gösterip Saygı duyulması taraftarı olan ve yardımcı bir yapıya sahip arkadaş kendisi ile çalışmamış olsamda bu düşüncelerimi yazmak istedim gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz hayırlı işler bol kazançlar
Alıntı:
emreyildiz Adlı Üyeden Alıntı
Gerçekten işini hakkıyla yapan arkadaş. Ve oldukça da hızlı Düşünmeden çalışabilirsiniz kendisiyle.
Alıntı:
Okeskin Adlı Üyeden Alıntı
Muhabbeti güzel, ilgili arkadaş. Bir adet çalışma yaptırıldı, inanılmaz hız artışı oldu. Tavsiye ederim

Alıntı:
Çağlar Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaşım hemen halletti sorunumu sağolsun. Teşekkür ediyorum
Alıntı:
elaiepek34 Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaşla şu an ücret vererek calısmadık ama sorumuza ücret talep etmden cevap verdi. ve yardımcı olmaya çalıştı Tebrik ederim. Referans oluruz
Alıntı:
devrimedia Adlı Üyeden Alıntı
Kendisini yardım severliğinden dolayı kutlarım, efendi ve bir o kadarda mütavazi bir insan başarılar dilerim yolun her daim açık olsun dostum
Alıntı:
KingBoatman Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaşın konusuna burada ilk ben yazıyorum çalışmadık ama bana verdiği destek ve bilgi gerçektende ne kadar işinde tecrübeli ve işine aşık biri olduğunu kanıtladı.
Alıntı:
xDeccaL Adlı Üyeden Alıntı
2 site için optimizasyon hizmeti alındı..ilgisi için teşekkür ediyorum arkadaşa .)

Alıntı:
mertcanilter Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaş işinin ehli birisi ayrıca çok iyi bir insan sitemdeki 4 sorunu çözdü ve ayrıca tema kurulumunu zamanında yaptı teşekkür ediyorum.
Alıntı:
SeoEditör Adlı Üyeden Alıntı
Dün biraz sohbet etmişliği var, gerek hitaben ve saygısıyla takdirimi kazandı kendisi işini bilen dürüst ve güvenilir bir şekilde ticaret yaptığına inanıyorum. Kendisine teşekkür ediyorum.
Alıntı:
TemaYeri Adlı Üyeden Alıntı
Crewx Arkadaşıma siteme genel bir bakım yaptırdım sitem oldukça hızlandı bundan sonraki her yaptırıcağım işte muhakkat onunla çalışacağım.
Alıntı:
aehdfilmizle Adlı Üyeden Alıntı
işini hakkıyla yapan bir arkadaş teşekkür ederiyorum kendisine
[/CENTER]
videolarim, carlito1914, devrimedia ve 23 kişi daha bunu beğendi.
Konu Crewx tarafından (23 Nisan 2018, 21:22 ) değiştirilmiştir.
sanalpara palmara
Okunmamış 22 Ocak 2016, 01:57
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 29 / Erkek
Ad, Soyad: Gö... Yı...
Ticaret: 1, 100%
Oluşan sorunumu dakikalar içinde çözmüş olmasının yanında karakter olarak da beyefendi bir kişiliğe sahip. Tavsiye ederim.
Crewx ve evdenevenakliyatt bunu beğendi.
Okunmamış 22 Ocak 2016, 02:01
WhaleTheme Founder

gorkem87 teşekkür ederim hocam sağolun.
evdenevenakliyatt bunu beğendi.
Okunmamış 22 Ocak 2016, 16:37
SEO & Law Consultant

Ad, Soyad: On... Ka...
Ticaret: 90, 100%
Alihan, işinin ehli bir arkadaşımızdır. Hayırlı işler dilerim kardeşim.
Crewx ve evdenevenakliyatt bunu beğendi.
İz bırakanlar, unutulmaz...
Okunmamış 22 Ocak 2016, 16:38
WhaleTheme Founder

Sourtimes çok teşekkür ederim hocam sağolun.
Okunmamış 26 Ocak 2016, 02:03
Üyeliği Durdurulmuş

Meslek: yok
Ad, Soyad: Se... Sa...
Ticaret: 46, 86%
Arkadaş işinin ehli birisi demek istiyorum Wordpress sitemin temasının bir kaç yerinin düzenlemesi gerekiyordu gayet hızlı bir şekilde düzenledi, teşekkürler.
SizinWeb ve SeoEditör bunu beğendi.
Okunmamış 26 Ocak 2016, 02:04
WhaleTheme Founder

EditorumORG değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim sağolun hocam.
EditorumORG ve SeoEditör bunu beğendi.
Okunmamış 29 Ocak 2016, 16:57
muratsdemic Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 22 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Mu... De...
Ticaret: 27, 100%
Arkadaş çok yardımsever birisi karşılıksız bir çok yardımı oldu bana, kendisiyle forumda tanıştık. Satışlarının devamını diliyorum işini iyi bilen biri ticaret yapacak kişiler üzülmeyecektir kolay gelsin.
SonuYok bunu beğendi.
Okunmamış 29 Ocak 2016, 16:58
WhaleTheme Founder

muratsdemic değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim hocam sağolun.
Okunmamış 05 Şubat 2016, 16:45
Kotil Adlı Üyenin Avatarı
Son oynayışlar..

Ad, Soyad: Ta... Ko...
Ticaret: 76, 99%
Sitemdeki bir kaç problem için hizmet satin alindi tesekkurler. Isinin ehli tavsiye edilir.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Wordpress Hizmetleri