wmaraci reklam

WordPress Profesyonel Site Hızlandırma Hizmeti

5 Mesajlar 1.979 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)

Mevcut WordPress siteniz için A\'dan Z\'ye profesyonel bir optimizasyon hizmeti sunuyorum. Yaptığım işlemlerden bazıları,

• Page cache

• Statik dosyaların küçültülmesi ve ertelenmesi

• Oluşturmayı önleyen JavaScript ve CSS kodlarını ekranın üst kısmındaki içerikten kaldırma

• Görsel küçültme

• Cloudflare CDN

• Gereksiz isteklerin sayfadan silinmesi

• Font optimizasyonu

• Object cache

• Lazy load

• Kritik CSS

• Tüm siteyi CDN üzerinden aktarma

• Gelişmiş SEO

• Detaylı Raporlama

ÜCRET: 450 TL
SATIN AL

Site hız skorları hiçbir anlam ifade etmez. Skor odaklı bir çalışma yapmıyorum. Google, web sitenizin First Contentful Paint, Speed Index, First byte gibi ziyaretçinin sayfa ile ilk etkileşiminin ne kadar hızlı olduğunu ya da farklı bir deyişle, sayfanın yüklenme aşamalarını baz alır.

Eğer web sitesinizde yavaşlığa neden olan ağır eklentiler tespit ettiysem, bunları izniniz olmadan silmem veya değiştirmem. Optimizasyon hizmetimde, iyileştirmelerin site görünümünü bozmaması temel önceliğimdir.

Ayrıca yapılan değişikliklerin gelecek güncellemelerde korunması da oldukça önemlidir. Böylece geçici değil kalıcı bir hızlandırma çalışması sunulmuş olur.

Örnek Bir Çalışma:

Müşterimizin web sitesini teslim aldığımızda gerçek kullanıcı verisine dayanan İlk Zengin İçerikli Boyama (FCP) değeri maalesef yavaştı.

Ziyaretçilerin daha çok mobil tarayıcıları tercih etmesi site hızını akıllı telefonlar için ön plana çıkartıyor. Detaylı analizin ardından başladığımız optimizasyon çalışmalarının ardından yine mobil cihazlarda, yalnızca birkaç ay sonra harika sonuçlar görmeye başladık.

Burada skor yükselmiş olsa bile pek bir önemi yok. Fakat Google gözünden yorumlamak gerekirse önemli bir kıstas olarak görmemiz gereken İlk Zengin İçerikli Boyama (FCP), 2,7 saniyeden 1,5 saniyeye kadar gerileyerek neredeyse yarı yarıya düşüş gösterdi. Ve tabii İlk Giriş Gecikmesi (FID) değerlerinde de büyük bir tasarruf elde ettik.

Pek çok website sahibinin bildiği üzere gerçek kullanıcı verileri sadece yüksek sayıda ziyaretçiye sahip websitelerinde görüntülenir. Mobil cihazlar için bu sonuçları almak yüksek hitli websiteleri için çok şey değiştirir! Güncellemeler geldikçe referansları da güncellemeye devam edeceğim.

Yapılan optimizasyon çalışması siteden siteye farklılık gösterebilir, ücretlendirme de bu oranda artıp/azalır. Ne tür iyileştirmeler yapılabileceğini analiz edebilmemiz için lütfen sipariş vermeden önce web sitenizin linkini göndererek iletişime geçin.

wmaraci
reklam

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
arkadaş güvenilir ve işinin piridir. Tavsiye ederim
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Sizlerden böyle geri dönüşler almak daha da motive olmamı sağlıyor.

Saygılarımla.
lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

Yakut Yakut WM Aracı Bronz Üye
  • Üyelik 25.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Blog Yayıncılığ
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 114 / 137
  • Ticaret 11, (%91)
Serdar bey'den wordPress hızlandırma hizmeti satın aldım, kendisi sitemde ki geçmiş sorunları düzeltmekle kalmadı, sitemin güvenlik sorunlarını dahi çözdü. Açıkçası günlük 15 bin ile 30 bin arasındaki hitli sitemi gözü kapalı Serdar Beye teslim ettim. Kendisine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Özellikle çalışma sonrası iletmiş olduğu raporu okumam dahi 25 dakikamı aldı :) buradan kendisi hakkında ne yazarsam yazayım az kalacak. Hizmet sonrası dahi bazı konularda sorularımı dile getirdim kendisi her defasında nazikçe cevapladı. Daha önce wmaracı üzerinde birçok hizmet almıştım ancak her defasında sitemi bozdular ve bana çok ciddi zaman kayıpları yaşatmışlardı, bu nedenle eğer zaman kaybı ve sitenize değer veriyorsanız Serdar bey ile sitenize değer katabilirsiniz.

Kendisine bir kez daha teşekkür ederim.
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Yakut Detaylı ve nazik geri bildiriminiz için ne kadar teşekkür etsem azdır. Umarım web sitenizi daha da iyi yerlerde göreceğiz. Destek için ne zaman isterseniz çekinmeyin lütfen :)
Yakut

kişi bu mesajı beğendi.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al