wmaraci reklam

Wordpress Sitelerine Belgeden Makale Aktarımı İşleriniz Yapılır! HIZLI GİRİŞ HIZLI İŞ TESLİMİ

2 Mesajlar 415 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fearlesstr fearlesstr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
Tüm wordpress sitelerinize elinizdeki makalelerinizi içerisindeki resimlerle beraber olduğu gibi giriş hizmeti veriyorum.

Detaylı Açıklama

Elinizde word belgesi şeklinde sitelerinize girmeniz gereken yüklü miktarda makale var ise, bu makaleleri içerisindeki resimlerle birlikte sitenize taslak halinde ekliyorum ve makaleyle ilgili tag girişi yapıyorum (tabi isterseniz). İsteğe bağlı olarak makale siteye eklendikten sonra ek düzenlemeler yapıyor (bu düzenlemeler sadece siz isterseniz, onun harici makalelerde tek değişme olmuyor olduğu gibi ekleyip bırakadabilirim) daha sonra makaleleri taslak olarak kaydediyor veya isterseniz direkt olarak yayınlıyorum bu size kalmış bir şey.
Makale içerisindeki resimlerin kalitesinde vs. herhangi bir değişim olmuyor, bana ne şekilde makaleyi teslim ettiyseniz o şekilde sitenize giriliyor. Herhangi bir terslik olur ise eğer giriş yaptığım makalede (hata olma ihtimali bence yok, fakat insanım sonuçta eğer olurda bir hatam olursa) hiçbir mazeret üretmeden iş alımının üzerinden 1 sene bile geçmiş olsa direkt girip sitenize düzeltiyorum hatamı.

-ÇALIŞMA ŞEKLİ-

Çalışma şeklini tamamen siz belirliyorsunuz. İsterseniz 10 adet sitem var bu sitelere şu makaleler girilecek diyebilirsiniz, istersenizde tek bir siteye giriş lazım bu siteye gir makaleleri diyebilirsiniz. Tamamen sizin seçiminize kalmış bir şey. Ayrıca, isteğe bağlı olarak aynı makaleleri birden fazla siteye ekleme yapıyorum. Yani, eğer isterseniz aynı makaleyi(-leri) birden fazla sitenize girip giriş yapıyorum. Bununda detayını pm atmanız halinde konuşabiliriz.

-TESLİMAT SÜRESİ-

Verdiğiniz makale sayısına göre bir teslimat süresi belirliyorum ama devasa sayıda bir makale girişi işi vermediğiniz sürece teslimat süresi ortalama 1 gündür. Tabi bu süre daha kısada olabilir, zaten düşük miktarlarda verdiğiniz işler gün geçmeden teslim edilir.

-ÜCRETLENDİRME-

Ücretlendirme işin boyutuna göre değişmektedir, fakat uçuk miktarlar söylememekteyim bazı arkadaşlar gibi. Detaylıca pm ile açıklarsanız istediğinizi, fiyat konusunda sizi zora sokmadan, işin hakkı neyse o olacak şekilde bir fiyat çıkarırım.
ÖDEMEYİ KESİNLİKLE İŞ BİTİMİNDE ALMAKTAYIM!! SİZ VERDİĞİM HİZMETİ KONTROL EDİP, BİR SORUN ÇIKMAZSA ÖDEMEYİ BELİRTTİĞİM HESABA YAPARSINIZ.

wmaraci
reklam

fearlesstr fearlesstr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
İlan güncel iş alımı açıktır