wmaraci reklam

Zorunlu üyelik gov.tr yardım

5 Mesajlar 600 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

koreburada koreburada WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba wordpress sayfama gov.tr mail üyeliği ile erişim sağlanmasını istiyorum.

Giriş sayfasında örneğin sadece meb.gov.tr uzantılı maille üye olunabilsin doğrulama yapıldıktan sonra sayfaya erişilsin.

Bunu hangi eklenti ile sağlayabilirim. Bunu karşılayacak ücretsiz eklenti var mıdır acaba

Teşekkürler

Mesaj 2 defa düzenlendi. Son düzenleyen: koreburada (19.03.2022 12:23)

wmaraci
reklam

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

koreburada adlı üyeden alıntı

Merhaba wordpress sayfama gov.tr mail üyeliği ile erişim sağlanmasını istiyorum.

Giriş sayfasında örneğin sadece meb.gov.tr uzantılı maille üye olunabilsin doğrulama yapıldıktan sonra sayfaya erişilsin.

Bunu hangi eklenti ile sağlayabilirim. Bunu karşılayacak ücretsiz eklenti var mıdır acaba

Teşekkürler

Merhaba,

User Domain Whitelist adında bir eklenti ile işinizi çözebilirsiniz. Denemenizde fayda vardır.

koreburada

kişi bu mesajı beğendi.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com

• Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ReşatTürksoy adlı üyeden alıntı

Teşekkürler

Merhaba,

User Domain Whitelist adında bir eklenti ile işinizi çözebilirsiniz. Denemenizde fayda vardır.

dediğiniz türde eklentileri hemen araştırıyorum hocam ilginize teşekkür çok ediyorum

• Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Teşekkürler

Merhaba,

Sayende sorun çözüldü hocam çok teşekkürler.

User Domain Whitelist isimli ücretsiz eklenti sorunumu çözdü. Eklenti eski ama halen sorunsuz çalışıyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

Teşekkürler

Merhaba,

Sayende sorun çözüldü hocam çok teşekkürler.

User Domain Whitelist isimli ücretsiz eklenti sorunumu çözdü. Eklenti eski ama halen sorunsuz çalışıyor.

Merhaba

Bu iyi bir haber. Sorunu çözdüğünüze sevindim. 

Eklentinin eski olması sorun yaratmayacak, emin olun. Projenizde başarılar dilerim.

koreburada

kişi bu mesajı beğendi.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al